Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Международен фестивал на хумора 2008

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Международен фестивал на хумора 2008

    Искам да споделя с вас информация за ежегодно провеждащият се в Габрово фестивал на хумора и сатирата.Това събитие се явява един вид празник на града,който продължава няколко дена. http://www.gabrovo.bg/Read.php?id=1945 ,освен това което е написано на сайта,навярно ще има концерти всяка вечер,предполагам това понеже всяка година е било така.Бях направил предложение за една сбирка по това време тук в Габрово,сега отново го казвам:Заповядайте "Добре сте дошли и отишли" :D (малка част от габровските шеги).

    #2


    Щом има бира, като нищо ще вземем да дойдем
    Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
    Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

    Коментар


      #3
      Бира и скара в изобилие има.

      Коментар


        #4
        ...

        [i:b10ecb395d]II Международен фестивал на спектаклите за един актьор ,,BGMOT
        Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
        Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

        Коментар


          #5
          ...стърчах с едно знаме навремето, кога бееме млади....участник в парада..хехехехе. Много е готино, лудницата е пълна, народ многоЗа съжаление няма да присъствам, обаче.....Peho, от сега замислям да организираме нещо с теб на еньовден на Етъра....така или иначе имаме вече опит в организирането на Узана. Има време, ще го обсъдим...

          Коментар


            #6
            Re: ...

            [quote:5f44498d1b="karloson"][i:5f44498d1b]II Международен фестивал на спектаклите за един актьор ,,BGMOT

            Коментар


              #7
              Жалко ,че започвам заснемането на дипломния филм ,много ми се идваше ,ей какви спомени имам на поляната преди тясното пътче за кулата(в Габрово де) ,а от кулата се открива прекрасна гледка към града

              Коментар


                #8
                ...

                Ееее, заради Камен Донев само дори си заслужава да дойда А ако и Мариус Куркински се появи, вече със сигурност съм там... Той уж щеше да прави спектакъл в Плевен през декември, ама го отложиха за януари, поради заболяване, и през януари вече се разбра, че хич няма да идва, та ни върнаха парите за билетите...
                Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                Коментар


                  #9
                  И понеже организатора на концертите тази година е рокаджия, очаква се здрава жица. Даже и гости от Цепелин.
                  brava 1.6_v16 elx

                  Коментар


                    #10
                    Авео написа:
                    ...стърчах с едно знаме навремето, кога бееме млади....участник в парада..хехехехе. Много е готино, лудницата е пълна, народ многоЗа съжаление няма да присъствам, обаче.....Peho, от сега замислям да организираме нещо с теб на еньовден на Етъра....така или иначе имаме вече опит в организирането на Узана. Има време, ще го обсъдим...
                    Дайте наистина да отидем на Етъра!

                    Коментар


                      #11
                      Гложди ме съмнение,че със настаняването ще има проблеми в Габрово по-това време.Или греша?
                      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                      Коментар


                        #12
                        avvasilev написа:
                        Гложди ме съмнение,че със настаняването ще има проблеми в Габрово по-това време.Или греша?
                        Понеже Авео само вметна за Еньов ден,за да не става объркване,нека говорим сега за фестивала.Ти предполагам питаш точно за тогава,по времето на фестивала,че ще е трудно настаняването.Предполагам че няма да е мисията невъзможна,има много места за настаняване в Габрово и околностите.

                        Коментар


                          #13
                          Обещаната информация.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            Още малко иформация за фестивала: http://www.thehighwaystar.com/concer...airey-gabrovo/

                            Коментар

                            Working...
                            X