Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Попаднах на нещо което ми хареса...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Попаднах на нещо което ми хареса...

    Попаднах на това: http://auto.dir.bg/modifications-v2....8&variant=3162 Сигурно не съм първия който влиза тук, но се удивих на факта за конкуренцията на модела в сравнение с другите марки от същия клас. Сравних някой марки и се оказа че за тия пари Линеята предлага най големи екстри и при това стандартни. Не аз откривам топлата вода, но исках да споделя тези факти. За пореден път "Браво на ФИАТ"!
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Хубава кола е линеата, хем нова, хем фиат, няма начин да не е добра :D . Но ако имах 30 000 лв., колкото струва най-нафуканата й модификация, едва ли бих си купил точно фиат линеа .
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Какво би взел на тези пари по-добро от Линеята, питам от спортна страст без зла умисъл.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        Това ми е любима тема. С малкия син много често разискваме чисто хипотетично този въпрос: Каква кола бихме купили, ако имахме xx 000 лв ? И дали например за тези пари е по-добре да се вземе чисто нова кола или например расова лимузина втора употреба ?Но предпочитам да не разсъждавам тук, предчувствам нездравословни спорове . А виртуалните спорове ме натоварват повече. Виж в реалните е друго, човека е срещу мен, винаги имам убедителни аргументи: маваши, май гери, локинг . МАЙТАПЧЕ, да не се взима под внимание :D .
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          ...аз доста време разсъждавах над въпроса - нова или стара с фул екстри. Определено в основата на решението ми за Линеа-та, бяха километрите, които минавам. Колата вече е на 5 месеца, а километража е на 49000.....т.е. нали разбирате какво чудо щях да карам сега, ако бях взел някаква втора употреба. Да не говорим, че е на чист късмет. Знам, че мога да взема втора употреба, която да издържи повече от Линеа-та, в смисъл, че вероятно има такива коли, обаче каква е гаранцията.....вероятноста е почти нулева, кат си знам късмета... И втората причина - не мисля че ще намеря кола с такъв разход.Но определено ако не пътувах много, сега щях да си карам някоя уникална темпра за 4-5000 лева...е това е колата за мен.

          Коментар


            #6
            Аз пък днес за пръв път видях Ланча Тезис на живо, направо ми останаха очите. Задните стопове са уникални и вътре е някаква лудница
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              Авео написа:
              ...аз доста време разсъждавах над въпроса - нова или стара с фул екстри. Определено в основата на решението ми за Линеа-та, бяха километрите, които минавам. Колата вече е на 5 месеца, а километража е на 49000.....т.е. нали разбирате какво чудо щях да карам сега, ако бях взел някаква втора употреба. Да не говорим, че е на чист късмет. Знам, че мога да взема втора употреба, която да издържи повече от Линеа-та, в смисъл, че вероятно има такива коли, обаче каква е гаранцията.....вероятноста е почти нулева, кат си знам късмета... И втората причина - не мисля че ще намеря кола с такъв разход.Но определено ако не пътувах много, сега щях да си карам някоя уникална темпра за 4-5000 лева...е това е колата за мен.
              и след колко хиляди километра Линета ще стане втора употреба и ще почне да сдава багажа след които като се загледаме в цените и цената и паднала наполовина и аз бях на твоята дилема 2 пъти ,и винаги избирах фул екстри втора употреба и 3-но по евтино излиза .
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                tomazo написа:
                и след колко хиляди километра Линета ще стане втора употреба и ще почне да сдава багажа след които като се загледаме в цените и цената и паднала наполовина и аз бях на твоята дилема 2 пъти ,и винаги избирах фул екстри втора употреба и 3-но по евтино излиза .
                да, ама човека си вади хляба с обикаляне из страната :D 2-3 повреди и кола в бокса ще го извадят извън релси
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  spark написа:
                  Аз пък днес за пръв път видях Ланча Тезис на живо, направо ми останаха очите. Задните стопове са уникални и вътре е някаква лудница
                  Има поне една такава и в Пазарджик и собственика й (италианец) живее на нашата улица. Колата е уникална, нямам думи просто...
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #10
                    То почти винаги "италианското не е на мода" а иначе тука съм виждал поне 3 различни Тезиса, някои мой познати си помислиха, че е майбах дори какво да си говорим
                    Fiat punto 1,1
                    Fiat bravo 1,6 16v
                    Fiat bravo 2,0 20v
                    Honda civic 1,5
                    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                    Коментар


                      #11
                      Този Тезис в Бургас (ако е сам един) - собственика й е във Ланча форума. Мненията му са доста противоречиви - от гледна точка на обслужване, части и т.н.Аз също съм си мислил по въпроса 2-ра ръка или нова. Даже по едно време се бях засилил да взимам на Явор ника Истината обаче е, че сегашните "нови" коли от нисък ценови клас ( да речем до 30 хил лв) са пълни боклуци, които след 2-3 години стават морги. Имам наблюдения над Шкода, Рено Меган, Ситроен С4, дори Голф 5 с фул екстри, който е на цена малко над 50 хил.... Проблемите започват още през първите няколко месеца след покупката. След 2-рата година цената вече е не на половина, а на 1/3 от първоначалната...За мен е по-добре 2-5 годишен автомобил от по-висок клас, с по-качествени материали и повечко екстри, отколкото евтин нов автомобил.Линеята май е изключение, щото имам наблюдения над тази на Авео, и засега няма горните признаци...Дано и занапред да е така.Приказката за лисицата и гроздето не е в сила, щото бих могъл да си позволя един лизинг на евтина кола, но не щъ!

                      Коментар


                        #12
                        snake написа:
                        spark написа:
                        Аз пък днес за пръв път видях Ланча Тезис на живо, направо ми останаха очите. Задните стопове са уникални и вътре е някаква лудница
                        Има поне една такава и в Пазарджик и собственика й (италианец) живее на нашата улица. Колата е уникална, нямам думи просто...
                        О даааааа ,тази Ланча съм я виждал и съм карал по нея - нещо уникално е с тази секси задница!
                        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                        Коментар


                          #13
                          Immortal написа:
                          Имам наблюдения над Шкода, Рено Меган, Ситроен С4, дори Голф 5 с фул екстри, който е на цена малко над 50 хил.... Проблемите започват още през първите няколко месеца след покупката
                          имаме 4 шкоди във фирмата, купени новина по 2 години и половина са3 фабии и 1 румстъредната фабия е на над 40 000 кмвтората на 35 000третата на 25 000румстъра е на 40 000фабиите се карат 99% градско в Софияникакви проблеми с колитесамо накладки, масла и филтрина едната фабия се прецакаха тампон на носача и кормилен накрайник на около 30 000 - за това обаче знам кой е виновен - шоферадобри са машинките
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            NikMar написа:
                            Какво би взел на тези пари по-добро от Линеята, питам от спортна страст без зла умисъл.
                            Ето ти едно мнение на лаик:С пробег от около 15-18 хил. км годишно, намирам покупката на чисто нова кола за лудост. Освен повечкото пари за самата кола идва и гаранционната поддръжка във фирмен сервиз и по-солената застраховка. Моят избор в ситуацията "ако имах..." е един 5-8 годишен от ония с мерниците.
                            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                            Коментар


                              #15
                              Ония с мерниците на 5-8 години ще е морга от към всичко. Не, мерси. Харесват ми, винаги съм казвал, че са кола-мечта за мен, но като виждам какво приключение е да се сменят предни амортисьори на такова животно и ставам вегетарианец....
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар

                              Working...
                              X