Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малеееее каква секта сме

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малеееее каква секта сме

    Абе хора големи сектанти сте, гледайте по кое време поглеждам във форума и колко хора виждам..... NO COMMENT
    Прикачени файлове
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    #2
    Re: Малеееее каква секта сме

    phoenix написа:
    Абе хора големи сектанти сте, гледайте по кое време поглеждам във форума и колко хора виждам..... NO COMMENT
    Сила сме......
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      ...аре да сваляме правителства...
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #4
        Мен тази гледка адски ме радва!Прибирам се от Гърция - 14 страници с нови теми!Браво на колегите! :D
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Емо, не искам да ти развалям кефа, ама това са всички регистрирани минали за денонощието.Вероятно на форума си един час назад и затова той ти дава данни като за 23:26 на предния ден.Текущо регистрираните потребители са по-надолу.Ама не че не сми сила де - над 8000 регистрирани потребители, над четвърт милион мнения...
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Аз водя някаква статистика за всекидневните посещения и според нея през последният месец почти нямаме ден през който да нямаме логнати над 600 регистрирани потребителя.Ето таблицата http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...253689Имам данните и за последният месец и при наличие на свободно време ще ги добавя и тях.А относно часът - имам съмнения че в настройките ти в профила е зададено +2. Виж най горе в главната страница дали часовникът показва реалния час или е назад с 1Тази статистика се обновява на всеки 15 минути и не би трябвало да е такава в 12:26

            Коментар


              #7
              Ама защо не гласуват?Гласувайте колеги!!!
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                #8
                Lane Staley написа:
                Ама защо не гласуват?Гласувайте колеги!!!
                Добър въпрос!Всеки ден ме хваща яд, като кликна на линка да се отчета и видя, че за някакви си нищо и никакви 10-20-30 гласа висиме на трето място...
                Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                --- в сърцето завинаги... ---
                Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                Коментар


                  #9
                  Спокойно. В началото на месеца гласовете са малко и е нормално да има размествания.По късно нещата ще си дойдат на мястото ...Въпреки че и аз гласувам не виждам особен смисъл в тази класация ...

                  Коментар


                    #10
                    Смисълът на тази класация е, като отвори някой евентуален рекламодател, да види че има някакъв смисъл да рекламира при нас - т.е. сайта (форума) се посещава от много хора.Въпреки това аз съм гласувал само веднъж... виноват!

                    Коментар

                    Working...
                    X