Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква е тази наша държава - Сидеров, Ставийски, Куйович...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каква е тази наша държава - Сидеров, Ставийски, Куйович...

    гледам новините и просто не е за вярванехайде за Ставийски и Куйович е ясно какво ще стане, само се харчат парите на данъкоплатцитене че ще осъдят и Сидеров дено как може съда да позволява шепа хора така да му се подиграват пред цялата страна
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    Ако знаеш какви мишки са съдиите... поне някои от тях.

    Коментар


      #3
      ...аз също го гледах и после четох в нет-а...и останах шокиран. Е ако не намерят начин да го подведат под одговорност за принизяване и обида на висш магистрат.....Голям малоумник е обаче тоя Сидеров....голям

      Коментар


        #4
        Ама какво е станало? Дайте нещо линк. Явно съм изпуснал нещо съществено.

        Коментар


          #5
          ////Punto//// написа:
          Ама какво е станало? Дайте нещо линк. Явно съм изпуснал нещо съществено.
          http://news.ibox.bg/news/id_1465069392
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            каква е тази наша държава ли!?!? тъпа държава...в момента съм адски бесен и адски разочарован...щастлив съм единствено че нямам телевизор във Варна (в момента съм в Добрич)....гледам новини и се чудя в каква "държава" живеем за бога...?!?! Увеличават осигуровките...увеличават горивата...ако стане на 3лв нафтата отивам в София с фиата и пред парламента ще му сложа една табела Продава се за 3лв и ще го продам на някой депутат....потвърдили условната присъда на къркан малоумник (Ставийски) утрепал деца на пътя...егати и държавата...егати чудото...някакъв псевдо политик прави митинги в съда...пародия...някакви лелки викат мафия в съдебната зала а сигурно дори незнаят защо го викат...общо взето всичко е една голяма пародия и смях...ние сме мизерна държава...на нивото на някой арабски страни...които просто нямат ниво...най-тъпото е че самите ние сме си виновни че търпим всичко това...и че сам самички си го причиняваме...пфу че се изнервям ама...
            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

            Коментар


              #7
              Колега, толкова си се афектирал, че не си забелязал, че си пост-нал пост-а ти 2 пъти. Не им се ядосвай. Нищо няма да им направиш. Те си спинкат спокойно, попръцкват си под меките завивки, и ги боли *** че ти се нервиш. Не се ядосвай, няма смисъл.

              Коментар

              Working...
              X