Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Левски - Каква стана тя?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Аз пък тази вечер видях как цял пункт заложи на точен резултат 1:1. За к’во говоримЕ.... Щом и жоро-вратарчето не бързаше да вкара топката в игра в 89 минута..... друг път си чупи краката да тича и бърза, ама сега и той пазеше резултата.... А Генов е пълен палячо!!! Положението на велизар димитров - или дай картон за симулация, и после за ръкомахане и оспорване, или дай червен картон на защитника на левски и свири фаул. Още няколко подобни смешни отсъждания имаше. Пък за дузпата - бадемовка дето и викате - аз не знам нормален човек дали ще успее да се задържи прав дори и да очаква това блъскане отзад. Ама нали и мача трябваше да завърши 1:1, така че и вълка цял, и агнето сито, и Вили е треньор, и Тройчо - шампион.....И замалко да збравя - жоро-вратаря оказа първа помощ на един там дето беше разстегнал и то в края на мача при 1:1, това не го бях виждал, чесно!!!

    Коментар


      #77
      LiGuru, Май понякога се ядосвам повече отколкото трябва, щото съм по-болен отколкото трябва. Все пак гледам да се забавлявам. Поздравления относно трезвата оценка на критиката!////Punto////, Велизарката не беше дузпа, щото беше извън наказателното, ама беше чист червен картон. Томашич се опита да му отнесе фланелката, ама беше рано. Трябваше да изчака още 2 часа Обратно на темата - оказах се прав (засега). Назначаването на Вили има някакъв ефект. При огромната разлика в състоянието и формата на двата отбора, Левски издрапа до Х, па макар и с малко късмет при гола и малко помощ от Генов при откъсването на Велизар -- все пак с един червен картон по средата на първото полувреме при 0:0 нямаше да издрапат. От друга страна нашите трябваше да покажат по-добра игра в атака, но прекалено много се разчиташе на Тодор Янчев в офанзивен план, а той не е правилния човек в атака. Иначе в защита свърши страшно много работа. Бадемът изневери и добре, че изработи дузпата та да има файда от него в този мач.Я кажете -- кой избраха за "мен-ъф-дъ-мач" по канала? Аз лично бих гласувал за Маркиньос, Еньо също направи добро впечатление като игра...
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар


        #78
        Къде пък я видя огромната разлика в състоянието и формата - то при вас - нито състояние, нито форма, след като не можахте да биете един разбит и разпродаден отбор без треньор, за какво говорим?!
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #79
          Като гледам и състоянието на ЦСКА и срещу кои отбори евентуално може да се срещнат в квалификациите за ШЛ си мисля, че ще пада голям смях. Какъв беше тоя дето 2 пъти не може да уцели вратата от 5м. Играл съм мачове на стадиони, тая врата няма как да не я уцелиш ако не са ти много криви краката
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #80
            Добър за нашите стандарти мач. Със "звездни" селекции от свободни агенти - толкова. И все пак, ако всички мачове в първенството бяха така оспорвани, щеше да е добре. Приказките, че мача бил уреден, са фантазии, то някои хора вярват, че и числата в тотото се теглят режисирано.Вили Вуцов си свърши добре работата, успя да вдигне на крака изпадналите в летаргия левскари. Но повече от това от него не може да се очаква. И той, и Стойчо Младенов, са треньори-кучета: умеят да надъхват, но са без особено креативни идеи, стават само за вътрешна консумация.Нещата около мача се преекспонираха излишно - чупене на седалки, стъкла на автобуси и пр. простотии. Съвсем обикновено, дори нелошо мачле, което обаче не заслужаваше толкова емоции и внимание.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар

            Working...
            X