Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Левски - Каква стана тя?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    snake написа:
    Нормално е, хората искат зрелища, а Вили го бива в това. Съвсем сериозно - чудя му се откъде има смелост да се захване с нещо, което далеч надхвърля възможностите му. Няма да се учудя след няколко дни Борат да излезе пред камерите и примижаващ и с шутовския си смях да обяви, че си е направил майтап и че Вуцов никога не е бил назначаван в Левски :D .
    Бе като треньор не знам дали е за Левски, но като Левскар съм го признал и все пак има опит да води отбори, чиито статут в БГ е подобен на Левски и ЦСКА в европа.... Вили постигна една мечта, чака я дълго и успя, само се надявам да не стане като един трньор на ЦСКА (как му беше името :D ) дето още брой до седем на сън, една мечта, един мач и аз повече не съм го чул.....

    Коментар


      #47
      Абе колеги, какво изобщо се заблуждаваме - Старата песен на нов глас.Така както усилено плюете по ЦСКА и обеснявате колко са велики сините дето се класирали в шампоанската лига и играли като равен с равен (Барселона - Левски, р’зир’ш ли )... Правите ли сметка че в Барселона ако им кажете такова нещо, ако изобщо се сетят за кой мач става въпрос, ще има умрели от задушаване след разбиващ смях!? А пък на финалистите в ШЛ от челси ако разберат какъв НАЦИОНАЛЕН празник стана, когато мариян огнянов им вкара гол.... Пък те вкараха 3 и не бяха особено впечатлени. За какви ценности говорим изобщо - бият ни, и после казваме "Да, играхме добре, надявам се така да играем и за напред" . И за националния ли отбор така си викате - нека играем добре и подкрепяме отбора, пък да ни бият - кеф ти албанци, кеф ти шведи, кеф ти ’секакви. Аз искам да играем много грозно, ама най-грозно от всички, и да ги бием! С 1, с 2, с колкото може. Но да бием! Щото сега да ви питам - някой от вас спомня ли си дали цска игра красиво или грозно с/у ливърпул преди близо 30 години? Дали левски е играл красиво или грозно като е бил барселона с 5:4? Дали локото са играли красиво с/у монако? С/у немците красиво ли играхме на световното, или с/у мексико? А с/у шведите? Помните ли кой как игра? Едва ли някой помни. А всички помним България -Германия 2:1, България Аржентина 2:0, Швеция България 4:0, левски барселона 5:4, цска ливърпул 2:1, помним и ловеч цска 8:0, помним и антверпен левски 4:3, и там пере ще помним, и тук пере ще помним, и галатасарай и тройчо помним. Някой помни ли челси като ставаха шампиони, колко мача спечелиха с по 1:0? Ама помним че станаха шампиони нали? В крайна сметка се помни резултата,
      Ники Александров написа:
      "...тишина на Анфийлд, това е положението!"
      , за това трябва да бием, било то и грозно, които и да сме НИЕ. А старата песен сме я слушали, сега пак ще я слушаме, ама на нов глас.

      Коментар


        #48
        PASSARELLA написа:
        Нека си припомним, срещу кого играхме:Барселона Вратари:1. Виктор Валдес - Испания25. Алберт Хоркера - Испания28. Рубен Андраде - БаскЗащитници2. Жулиано Белети - Бразилия4. Рафаел Mаркес - Мексико5. Карлес Пуйол - Испания12. Джовани ван Бронкхорст - Холандия16. Силвиньо - Бразилия23. Олегер - Испания11. Джанлука Дзамброта - Италия21. Лилиан Тюрам - ФранцияПолузащитници3. Тиаго Mота - Бразилия6. Шави - Испания15. Едмилсон - Бразилия10. Роналдиньо - Бразилия20. Деко - Португалия17. Марк ван Бомел - Холандия24. Андрес Иниеста - ИспанияНападатели7. Ейдур Гудьонсен - Исландия8. Людовик Жули - Франция9. Самуел Eто’о - Камерун18. Сантяго Ескеро - Испания19. Лионел Меси - Аржентина22. Хавиер Савиола - АржентинаПрави впечатление, че капитанът на Барселона е и капитан на испанският национален отбор - Карлес Пуйос. В Барселона играят 5 бразилици, световни шампиони с Бразилия. Играят двама световни и европейски шампиони с тима на Франция. Играят двама от световните шампиони до 21 години с Аржентина. Играят 2 вицеевропейски шампиони с Португалия, както и спечелилият КОНКАКАФ Самуел Ето’о, също и капитанът на мексиканският национален отбор Рафаел Маркес - шампион на Франция предходната година с Монако.ЦСКА никога не е имал ПРАВОТО да бъде противник на футболисти от такъв ранг.
        алооо ти знаеш ли че ЦСКА би Барселона на Камп Ноу със далеч по големи звезди ако не си чувал си трай ок а говедата за пореден път доказаха какви са нещасници след като сте 2 поне не лайте срещу първия ами го поздравете защото още много ще сте 2 как ви звучи 31

        Коментар


          #49
          Не се джавкайте бре момчета . :D Левски си има собственик и това е Батков.Като реши утре може и всичките играчи да разпродаде , друг треньор да постави и какво ли не. Същото е и с ЦСКА ,Литекс и с останалите отбори .Те си имат собственици и те решават какво да правят .От нас се иска който желае да отиде на стадиона и да попсува на воля когото си иска и това е. :D Най ми е смешно приказките какви ги говориха преди началото на сезона и сега след края му . В началото на сезона и Мъри и Сираков и Батков говореха че имат тим да повтори победите в Европа .Тогава не ставаше дума за подмладяване на отбора а сега изведнаж се оказа че отбора е бил от възрастни футболисти .Преди началото на пролетния сезон Батков се изтъпанчи и каза че бързо ще стопи разликата с ЦСКА и Левски ще е шампион и носител на купата . Да ама не ! Оказа се че имало и отбор Литекс дето им обърка тотално сметките. :D Тъй че от адвокат само празни приказки може да очакваш да чуеш.
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #50
            nai7 написа:
            алооо ти знаеш ли че ЦСКА би Барселона на Камп Ноу със далеч по големи звезди ако не си чувал си трай ок а говедата за пореден път доказаха какви са нещасници след като сте 2 поне не лайте срещу първия ами го поздравете защото още много ще сте 2 как ви звучи 31
            Приятел ти май нещо си се пообъркал, с тоя тон и тия злобни думи.... в къщи при мама и тати, много се съмнявам да си гледал мача на ЦСКА с Барса... А 31 едно знаеш ли как ми звучи, без инетерестно..... щото за тия успехи на любимия ти отбор само си чувал .... На колко си годинки.... бе какво се занимавам на акъл си много зле...

            Коментар


              #51
              LiGuru написа:
              nai7 написа:
              алооо ти знаеш ли че ЦСКА би Барселона на Камп Ноу със далеч по големи звезди ако не си чувал си трай ок а говедата за пореден път доказаха какви са нещасници след като сте 2 поне не лайте срещу първия ами го поздравете защото още много ще сте 2 как ви звучи 31
              Приятел ти май нещо си се пообъркал, с тоя тон и тия злобни думи.... в къщи при мама и тати, много се съмнявам да си гледал мача на ЦСКА с Барса... А 31 едно знаеш ли как ми звучи, без инетерестно..... щото за тия успехи на любимия ти отбор само си чувал .... На колко си годинки.... бе какво се занимавам на акъл си много зле...
              ...и съм достатъчно голям ако те мързи да видиш ще ти кажа на 34 съм ако незнаеш ще ти кажа малко преди да купят Стойчков и хайде не ги биха а мача завърши наравно така че замълчи ...Нарушена е т. 1.2 от правилата на форума.Модерирано от екипа на fiat-bg.org

              Коментар


                #52
                Даже не е наравно ами 4:2 за Барса по моите пресни спомени с два гола на Стоичков.
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  #53
                  коцев написа:
                  Даже не е наравно ами 4:2 за Барса по моите пресни спомени с два гола на Стоичков.
                  да така е но имат и един приятелски мач като част от сделката със Стоичков който мисля че завърши 1-1

                  Коментар


                    #54
                    Купа на Носителите на Купи бе третият по важност турнир на УЕФА докато не беше премахнат след 1999 година ЦСКА - Барселона 2:4 1:2 трите гола на Ицо. А бургазлията за втори път минава границата... предлагам му да си оправи тона....

                    Коментар


                      #55
                      nai7 написа:
                      LiGuru написа:
                      nai7 написа:
                      алооо ти знаеш ли че ЦСКА би Барселона на Камп Ноу със далеч по големи звезди ако не си чувал си трай ок а говедата за пореден път доказаха какви са нещасници след като сте 2 поне не лайте срещу първия ами го поздравете защото още много ще сте 2 как ви звучи 31
                      Приятел ти май нещо си се пообъркал, с тоя тон и тия злобни думи.... в къщи при мама и тати, много се съмнявам да си гледал мача на ЦСКА с Барса... А 31 едно знаеш ли как ми звучи, без инетерестно..... щото за тия успехи на любимия ти отбор само си чувал .... На колко си годинки.... бе какво се занимавам на акъл си много зле...
                      aбе ей палячо теб или някой друг да съм обидил и съм достатъчно голям ако те мързи да видиш ще ти кажа на 34 съм ако незнаеш ще ти кажа малко преди да купят Стойчков и хайде не ги биха а мача завърши наравно така че замълчи говедо
                      Единственото вярно е че е малко преди да купят Стоичков и хайде не е наравно ами си паднаха и 2-та мача. 4:2 на Ноу Камп и 1:2 на Армията..........
                      Punto SX 1.1 55

                      Коментар


                        #56
                        LiGuru написа:
                        Купа на Носителите на Купи бе третият по важност турнир на УЕФА докато не беше премахнат след 1999 година ЦСКА - Барселона 2:4 1:2 трите гола на Ицо. А бургазлията за втори път минава границата... предлагам му да си оправи тона....
                        първи ти започна така че ти си го оправи ас нямам проблеми със теб

                        Коментар


                          #57
                          nai7 написа:
                          а говедата за пореден път доказаха какви са нещасници след като сте 2 поне не лайте срещу първия ами го поздравете защото още много ще сте 2 как ви звучи 31
                          И понеже чета с удоволствие този форум, по-голямо наказание от това да чета убидни и неграмотни текстове няма.

                          Коментар


                            #58
                            LiGuru написа:
                            nai7 написа:
                            а говедата за пореден път доказаха какви са нещасници след като сте 2 поне не лайте срещу първия ами го поздравете защото още много ще сте 2 как ви звучи 31
                            И понеже чета с удоволствие този форум, по-голямо наказание от това да чета убидни и неграмотни текстове няма.
                            ... повече няма да слизам до твоето ниво .......................... това смятам ти е ясно какво искам да ти кажа айде със здраве и догодина пак може да се пробвате със Баткоффффф от ПодхуенееееНарушена е т. 1.2 от правилата на форума.Модерирано от екипа на fiat-bg.org

                            Коментар


                              #59
                              Е къде такива височини около Буркас, щото ти за да слезеш на моето ниво, бая път трябва да му извървиш. Айде със здраве пък догодина каквото стане стане, може и за оставане в групата да се борим... колко му е.

                              Коментар


                                #60
                                nai7, може да си на 34, може и да си на 43 ама акъла ти е по зле от на пеленаче. Тая твойта злоба ако я вкараш в някой работен процес, да речем да въртиш колело да правиш ток на лампа, лампата ще се пръсне. Недей така бе човек. Радвай се там за 31-вата титла. Честита да ви е. Ама след възход идва и падение. Винаги е така. Така че не подскачайте толкоз, защото с тази игра, не Тампере ами Там не пере или пере без накисване, няма да прокопсате. Уверявам те.

                                Коментар

                                Working...
                                X