Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Петролът се превръща в инвестиционен инструмент

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Петролът се превръща в инвестиционен инструмент

    Не е на добре.Днес ме хвана срам като зареждах 25 литра за 60 лв.http://news.expert.bg/n158994/
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Ти се помоткай още малко преди сложиш газ. :D

    Коментар


      #3
      Да сложи, ама на дизелите малко трудно им се слага...

      Коментар


        #4
        Immortal написа:
        Да сложи, ама на дизелите малко трудно им се слага...
        ...бе аз чух че можело...А бре, на Линеа-та ако и шибна биодизел, ше ме шибне ли и тя тогаз...как смятате. Днес заредих на Лукойл на 2.40 кръгло дизелак...божееееееееееее....!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Коментар


          #5
          Питай колегата Nino за това. Но май ще ти трябва някакъв допълнителен подгревател. Иначе би трябвало да няма проблеми. Само дето ще събираш махленските кучета около колата Може на дизелите, що да не може. Сливенските автобуси как джиткат на метан. Но на леките коли е доста сложно и май не съм виждал монтирана такава уредба на лека кола досега.

          Коментар


            #6
            сега гледах една стара темапреди 13 месеца А95 е бил 1,87нафтата тогава май беше все още по-евтина от бензинаможе ми 1,8033% за година......хубава доходност наистина
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Само гледайте шо ке се случува Ако не стане бензиня 3 левчета до края на лятото, отлъчете ме от тоз форум Не че това ме радва, но просто такива са реалностите. И ние пак ще си мълчим...

              Коментар


                #8
                Тъкмо, при 3 лв./л на пътя остават само "баш шоферите"
                Immortal написа:
                Само гледайте шо ке се случува Ако не стане бензиня 3 левчета до края на лятото, отлъчете ме от тоз форум Не че това ме радва, но просто такива са реалностите. И ние пак ще си мълчим...
                Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Само гледайте шо ке се случува Ако не стане бензиня 3 левчета до края на лятото, отлъчете ме от тоз форум Не че това ме радва, но просто такива са реалностите. И ние пак ще си мълчим...
                  Пиши се отлъчен!Ако искаш да вържем едно басче за по 1 бира? :D
                  Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                  Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                  Коментар


                    #10
                    Immortal написа:
                    Само гледайте шо ке се случува ... И ние пак ще си мълчим...
                    е, нали уж всенародна стачка на шофьорите се организираше... к’о стана?!
                    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        Днес медиите съобщиха за нова рекордна цена на петрола.Тия шеихове ще ни вкарат принудително в питстопа!
                        Fiat Tipo 1,4 i.e.
                        1995г.

                        Коментар


                          #13
                          andrey4848 написа:
                          Днес медиите съобщиха за нова рекордна цена на петрола.Тия шеихове ще ни вкарат принудително в питстопа!
                          Търся електрокар, до 20-30 годишен по възможност с климатик.
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            #14
                            Ха да видим

                            Коментар


                              #15
                              deadairplane написа:
                              Нали уж Торнадо си беше купил 2ри Фиат Браво 1,4 за него приказваше Янис, вие къде тръгнахте на Мареята да слагате?
                              личи си кой е наблюдателен.Относно Бравото не смятам ,че заслужава газ защото не се кара толкова много.А Мареата скоро ако не я подкарам на отработено масло да види тя кон боб яде ли.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар

                              Working...
                              X