Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обещах ви, изпълних - станах татко!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Честито, и да сте живи и здрави всички, а ти вземи се наспи докато не си ги докарал, че после ще бягаш при тъщата, нема наспиване.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #17
      Честито!Живот и здраве на всички ви и само хубави неща да ви се случват.

      Коментар


        #18
        Честито! Живи и здрави да сте цялото семейство! Майка ми също е родена на 06.05 така че и за мен е специален ден
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #19
          Айде честито ! Дано да си случил на по-кротичко!И както е казал колегата преди мене вземи се наспи като хората.
          Brava 1.6 ELX

          Коментар


            #20
            Благодаря, колеги, за хубавите думи и пожелания! Сега тъкмо се завръщам от Плевен - да чукна на дърво, засега всичко е добре! Да са живи и здрави и плевенските ченгета, че в последното село преди Плевен ме набараха с 61 вместо 50 километра в час, ама като им казах какъв е поводът, ме пуснаха :D В тази връзка - пак на технически въпрос - това поставя под съмнение теорията за 10-те процента по-ниска реална скорост, защото километражът ми наистина показваше на косъм над 60, или това е за високите скорости само...
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар


              #21
              Първо: Честито! Дълъг живот и здраве на майката и теб за да гледате момата, а тя да ви слуша.Второ: Дали в тая ситуация (бързайки за свиждане) си бил съвсем адекватен? Майната им на километрите...
              Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

              Коментар


                #22
                Е, аз не съм бързал толкова - свиждането беше от 12,30, а аз тръгнах в 10, въпреки че нормално вземам разстоянието за час и 20, когато наистина бързам.
                Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                Коментар


                  #23
                  жива и здрава да ти е щерката и ас миналат година станах татко на дащеря и вече сам си купил пистолет така че вземай и ти трябва да гоним ухажорите след време и мен ме спряха точно същия ден със над 100 от позволената скорост но като чуха за щерката само ми казаха аде сега да почерпиш и ме пуснаха само хубави моменти ви пожелавам със нея

                  Коментар


                    #24
                    Честито и от мен. Всичко най най най от мен. Да ти е жива и здрава и много радост да ти донесе
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар


                      #25
                      Живи и здрави да са ти и двете!И много радост да ти носят!
                      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                      Коментар


                        #26
                        Честита щерка да ти е жива и здрава.Защо пък в Плевен заради Търновските касапи-акушеро-гинеколози ли?Да не започвам да разправям как се роди малката ,че ще ви настръхнат косите.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #27
                          Re: Обещах ви, изпълних - станах татко!

                          sugarboy написа:
                          С един ден закъснение, но път, суетня и накрая радост - вчера, на Гергьовден най-сетне събитието се случи - на бял свят се появи нашата дъщеричка! Голяма радост за всички!
                          Честито, да са ти живи и здрави жените в къщи
                          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                          Коментар


                            #28
                            Tornado написа:
                            Честита щерка да ти е жива и здрава.Защо пък в Плевен заради Търновските касапи-акушеро-гинеколози ли?Да не започвам да разправям как се роди малката ,че ще ви настръхнат косите.
                            Ами там има кръвен център, а жената е с малко нисък хемоглобин, та - за всеки случай, а и лекарят, който прави секциото, е много печен. А иначе условията в търновската Гинекология са ни добре познати и точно когато жена ми лежа там, долу в Родилното слагаха климатици, но не знам по-подробно за условията.
                            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                            Коментар


                              #29
                              супер, супер... да ти е жива и здрава и само радост да Ви носи! Само за името ше се въздържа... (нищо, че обожавам ТОТО)
                              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                              Коментар


                                #30
                                ...еоп....много бебета в нащо форум, много нещо...и все жени. Еманципирахме се отвсякъде, че и индивидуални еднополови срещи вече си организират...Добре че си имаме Петър / Бубачко /, та неговият Лъчко да държи администрацията на форума след 20 години, че иначе....тия Еви и Евити кво мародерстване и модераторстване ще праят, малиииии.... Айде колега да ви е жива и здрава мацката. Да ви радва много, да е много добричка и да слуша ли слуша....не само музика, ами и вас...Поздравления...!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X