Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Е кви гробници се внасят... неам думи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Е кви гробници се внасят... неам думи

    оня ден видях едно Браво като мойто.все пак 1.8 е рядкост и се заговорихме.. пък и сменяха спукан картер.та да предупредя - в Пд се продава едно браво със стружки в маслото ако някой реши да взима все пак - да пише на лично , това браво има една особенност по която не може да бъде сбъркано.... после някой квартален разбирач почва да обяснява че италиянките били калпави... ми като са калпави предишнитесобстенници и Т34 да е нема много да издържи

    #2
    ееее бате то е ясно че по къщите продават ебати гробниците.. лошото е че има балъци които се връзват. аз мойто браво( снимки в гаража) едвам го продадох за без пари , точно щото не е нов внос все пак"умния" българин иска нов внос понеже си мисли че в италия ги пазят повече отколкото в бг.
    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

    Коментар


      #3
      westdogg написа:
      ееее бате то е ясно че по къщите продават ебати гробниците.. лошото е че има балъци които се връзват. аз мойто браво( снимки в гаража) едвам го продадох за без пари , точно щото не е нов внос все пак"умния" българин иска нов внос понеже си мисли че в италия ги пазят повече отколкото в бг.
      то и аз мойто го зех на далавера щото не е нов внос и е по-трудно продаваемо ама ако човек няма опит с модела и тръгме да взима нов внос... страшни пръчки има ...

      Коментар


        #4
        Кажи ми с Какъв двигател е това браво и По какво се отличава че един приятел от Пловдив си търси кола да не земе да му налети
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #5
          infineon написа:
          Кажи ми с Какъв двигател е това браво и По какво се отличава че един приятел от Пловдив си търси кола да не земе да му налети
          1.8, той човека си го е написал.
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            Тези дни обикалям по салоните в Пловдив да търсим на един приятел Рено Сценик.Нагледахме се на боклуци,просто не можах да видя една свястна кола.А иначе цените са до небето.
            ex. punto elx 1.2i
            Lancia Libra 1.6

            Коментар


              #7
              а, щом е рено цената се дига, а пък ако е ауди ... леле, за мерцедес или Гоуф - къде ги търсиш направо в небето са цените.иначе бравото е регистрирано , миналата година е внос. ако приятеля ти хареса такова драсни ми ЛС да те ориентирам

              Коментар


                #8
                И аз като обикалях по салоните такива боклуци видях,особено от Италия... И какви коли идваха от чужбина,надрани,смачкани и те там си ги гримират и ги пускат на тройни цени!!

                Коментар

                Working...
                X