Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гуми за Браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гуми за Браво?

    Здравейте!Реших да търкалям старото Браво до септември месец когато ще имам време да си закупя нова кола , но ето че идва лятото и са ни нужни нови гуми.Имам две от миналата година които ще минат отзад,но ми трябват и две нови....Ще се радвам на предложения от ваша страна за добра лятна гума която да е на сносна цена.Ако има някакво значение гумите трябва да бъдат 14 цола.Благодаря на всички отговорили предварително
    НЕ на безразсъдното шофиране!

    #2
    Няма понятие "Сносна цена".Всеки според джоба си.Кажи цена,която теб те устройва. Какво стана с волвото? :D
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      dudulia написа:
      Няма понятие "Сносна цена".Всеки според джоба си.Кажи цена,която теб те устройва. Какво стана с волвото? :D
      Цена от около 100 лева на гума!Новата кола ще закупя през септември когато ще имам време да отделя около 3 седмици за да открия това което желая Реших да не избързвам,а да търкалям старата кола и това лято и когато ми намалят служебните ангажименти през есента да си купя нещо по-ново,добро и бързо
      НЕ на безразсъдното шофиране!

      Коментар


        #4
        Препоръчвам ти BF Goodrich Profiler 2. Аз съм с такива и съм много доволен. Цената май е около 85 лв на гума
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #5
          Абсолютно, взе ми думата от устата, и аз съм с такива вече 30К километра и не са мръднали.
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            Аз съм с Vredestein T-Trac 185/60/14 , цената е 94лв.http://www.tyreland.co.nz/t-trac.htmlАма ако ще ги караш само до септември, защо не си вземеш някоя Debica или друга по-евтина гума (освен ако няма да си ги запазиш после)
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #7
              Виж за Kumho, макар, че като ще я караш до края на лятото, едва ли има някакво значение каква е гумата, вземай първата евтина.

              Коментар


                #8
                Най-добре виж в раздел продава .За четири месеца няма смисъл скъпи.Пък и никой не е застрахован че няма да скочи в някоя дупка. Примери има много.

                Коментар


                  #9
                  lubobg написа:
                  Най-добре виж в раздел продава .За четири месеца няма смисъл скъпи.Пък и никой не е застрахован че няма да скочи в някоя дупка. Примери има много.
                  Скъпа!!...........Става въпрос за човека а не за гумите.......

                  Коментар


                    #10
                    много любовна стана тая тема... скъпа, скъпи.... Май не се разбрахте Ако го продаваш, няма смисъл да взимаш нови/скъпи гуми, по-добре намери някакви колкото да мине номера. Аз даже имам непотребни, в добро състояние, ама не са еднаква марка и шарка, но ако мислиш че ще ти вършат работа, ще почерпиш малко и ги взимай, вместо 150 лева за 2 нови, ще дадеш 40-50-60 лева за 2 различни.

                    Коментар


                      #11
                      Stefan Hadjov написа:
                      lubobg написа:
                      Най-добре виж в раздел продава .За четири месеца няма смисъл скъпи.Пък и никой не е застрахован че няма да скочи в някоя дупка. Примери има много.
                      Скъпа!!...........Става въпрос за човека а не за гумите.......
                      Именно!За това смятам,че примерно 200 лева за две гуми са добре инвестирани пари дори след това да ги продам заедно с колата,защото се съмнявам че ще ги взема за новата....а може да ги подаря на роднина,все ми е едно.Факт е,че живота ми е в тази кола и държа гумите да са що годе добри,също така както държа колата ми да е в добро техническо състояние.Оказа се обаче,че днес всички гумаджийници почиват макар доста от сервизите в града да работят и ще се наложи да почакам до края на седмицата.Мерси на всички за отговорите Предложиха ми дори да си купя гуми от Метро...там имало дори и Мишелинки и не знам си какви....никога не ми е минавало през ума да си купя гуми от там,но ако някой от вас има опит нека го сподели,моля!
                      НЕ на безразсъдното шофиране!

                      Коментар


                        #12
                        Bella написа:
                        Предложиха ми дори да си купя гуми от Метро...там имало дори и Мишелинки и не знам си какви....никога не ми е минавало през ума да си купя гуми от там,но ако някой от вас има опит нека го сподели,моля!
                        Мишелин не съм виждал там (поне в Софийските). Продават някакви Eurotec амане ги знам що за стока са. Иначе са сравнително евтини.
                        Ex Fiat 126P
                        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                        Alfa Romeo 147 1.6 TS
                        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                        Коментар


                          #13
                          аз съм с Клебер - made in UK.силно ги препоръчвам -около 80-90 някъде бяха.

                          Коментар


                            #14
                            "Eurotec" е нисък клас гума от "Continental-Group" и по качество се подрежда под "Semperit".Гуми от Метро НЕ си купувай, колежке!14" "Michelin" за 100лв. е абсурд да намериш, освен ако не е с много голяма отстъпка, която пък за две гуми трудно ще получиш Аз мога да ти предложа ориентировъчни цени за два размера, които според мен са оптималния вариант в съотношение "размер/цена" - 175/65R14 или 185/65R14:Michelin - 108.00-115.00лв.Continental - 100.00-105.00лв.Semperit - 82.00-84.00лв.Kleber - 78.00-82.00лв.Barum - 71.00-72.00лв.Eurotec - 68.00-69.00лв.Kormoran - 58.00-61.00лв.Крайна цена с ДДС и две години гаранция.

                            Коментар


                              #15
                              Kuku написа:
                              "Eurotec" е нисък клас гума от "Continental-Group" и по качество се подрежда под "Semperit".Гуми от Метро НЕ си купувай, колежке!14" "Michelin" за 100лв. е абсурд да намериш, освен ако не е с много голяма отстъпка, която пък за две гуми трудно ще получиш Аз мога да ти предложа ориентировъчни цени за два размера, които според мен са оптималния вариант в съотношение "размер/цена" - 175/65R14 или 185/65R14:Michelin - 108.00-115.00лв.Continental - 100.00-105.00лв.Semperit - 82.00-84.00лв.Kleber - 78.00-82.00лв.Barum - 71.00-72.00лв.Eurotec - 68.00-69.00лв.Kormoran - 58.00-61.00лв.Крайна цена с ДДС и две години гаранция.

                              Коментар

                              Working...
                              X