Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за глоба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за глоба

    Имам едно въпросче каква е глобата за нарушаване на чл.6 от ЗДП и на чл.21 ал2. Мерси предварително
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    #2
    Да не си прелетял със 160 към Благоевград ??

    Коментар


      #3
      Явно Анатолий се е похвалил! Аз карах с малко повече даже, но тоя тъп полицай ми писа че съм направил предпоставка за ПТП като съм преминал двойно непрекъсната линия.Но все пак ме интересува колко пари ще ми вземат и колко време нямам да имам книжка 3 или 6 месеца?
      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

      Коментар


        #4
        Ето за извън населено място, член 182:ал. 2: Водач, който превиши разрешената скорост извън населено място, се наказва, както следва: 1. за превишаване с 10 км/ч - с глоба 10 лв.; 2. за превишаване от 11 до 20 км/ч - с глоба 30 лв.; 3. за превишаване от 21 до 30 км/ч - с глоба 50 лв.; 4. за превишаване от 31 до 40 км/ч - с глоба 100 лв. и един месец лишаване от право да управлява моторно превозно средство; 5. за превишаване от 41 до 50 км/ч - с глоба 150 лв. и два месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство; 6. за превишаване над 51 км/ч - с глоба 200 лв. и 3 месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство.

        Коментар


          #5
          Верно е кофти, аз вече си купих карта за цялата градска мрежа.... щото с 43 км над нормата .... таман два месеца..... а и чакам за ботевградско една цветна... абе втасах я аз......

          Коментар


            #6
            тази таблица със глобите незнам дали е вярна но мен във Сл.Бряг със 22 км повече от разрешената ми взеха 100 лв и 3 точки миналата година ме спират със 180 км, при разрешена скорост 80 км но точно същия ден ми се беше родила дъщеря та и тъкмо се връщах от Метро напазарувал за купона довечера и бях със балдъзата та спираме прасето и вика за къде бързаме така господине обясних му повода и той охоооо ти значи имаш желание да почерпиш викам му имам огромното желание да почерпя само не ми вземайте книгата и онзи я ходи се разбери със колегата във колата та олекнах със 50 кинта иначе 6 месеца бес книга

            Коментар


              #7
              Номера е да го обыркаш и за миг да не даваш вид, §е си готов да черпаваш Преди няколко дена, на врыщане от София към Варна на тея междинните разклонения по първокласните пътища ме пресрещна палка към 20:00, ограничението било 60, аз с 120 близо, прав участък... То не бе усукване, "Ко праим са?!", "Днеска пишеме актове..." и седи и ме гледа с едно очакване, при заплаха от 150лв и 1 месец без книжка (?!)... Викам му "Глей ся, имам 20 лева за междинни разходи, с дете и жена, гледам да ме не хваща тъмно по път... Ако ще пишеш - пиши, ма гледай на кой адрес ще е акта, че живея във Варна, ма по адрес съм в Сф..." Онзи се поопули, погледна ме пак и само дето не ми хвърли документите с думите "А’е бе’ай, че инак требе да ти взема книжката...". А имаше доста разочарован вид... Незнам, то че аз си бях виновен - така е, ама винаги ме е дразнило това увъртане и чакане за "почерпка" Кат си ме хванал в нарушение пиши и не ми губи времето само с глупости, аз не сым от досетливите и никога нямам пари...

              Коментар


                #8
                ППТ - Пътно Полицейски Театър

                Fiat Bravo T-Jet 120

                Коментар


                  #9
                  zarcov написа:
                  Явно Анатолий се е похвалил! Аз карах с малко повече даже, но тоя тъп полицай ми писа че съм направил предпоставка за ПТП като съм преминал двойно непрекъсната линия.Но все пак ме интересува колко пари ще ми вземат и колко време нямам да имам книжка 3 или 6 месеца?
                  И заради този тъпия както казваш сега ще бъдеш пешеходец.

                  Коментар


                    #10
                    sota написа:
                    zarcov написа:
                    Явно Анатолий се е похвалил! Аз карах с малко повече даже, но тоя тъп полицай ми писа че съм направил предпоставка за ПТП като съм преминал двойно непрекъсната линия.Но все пак ме интересува колко пари ще ми вземат и колко време нямам да имам книжка 3 или 6 месеца?
                    И заради този тъпия както казваш сега ще бъдеш пешеходец.
                    Не! Купих си колело!
                    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                    Коментар


                      #11
                      zarcov написа:
                      sota написа:
                      zarcov написа:
                      Явно Анатолий се е похвалил! Аз карах с малко повече даже, но тоя тъп полицай ми писа че съм направил предпоставка за ПТП като съм преминал двойно непрекъсната линия.Но все пак ме интересува колко пари ще ми вземат и колко време нямам да имам книжка 3 или 6 месеца?
                      И заради този тъпия както казваш сега ще бъдеш пешеходец.
                      Не! Купих си колело!
                      Нищо лично но внимавай че има и други бързаци като теб и може да те отнесе някой с това колело.

                      Коментар

                      Working...
                      X