Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за гледане/записване на DVD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за гледане/записване на DVD

    Привет,извинявам се за невежеството ми, но как да гледам/запиша на диск този удивителен и култов филм. Имам си powerDVD плеърче, обаче стартирането как става.... . Освен това искам да си го врътна през Неро-то на диск, но......Ще ме светне ли някой. Благодаря предварително.
    Прикачени файлове

    #2
    Записа ти препоръчвам да го направиш със Nero Burning ROM като му зададеш DVD-Video излизат ти све папки една жълта и една червена AUDIO_TS и VIDEO_TS влачиш файловете които си показал във папката VIDEO-TS и му даваш Burn. Ако ти е по-лесно може да използваш и Clone DVD за Запис/Презапис на DVD-тата си А също е хубво да кажеш с коя версия си на PowerDVD защото интерфейсът е различен и копчето за отваряне "Open DVD From Hard Disk" може да е на друго място от което ние ти кажем

    Коментар


      #3
      Мда, докат’ направя рисунките и колегата МоНаХ го е описал. Все пак - ето ги и екранчетата, сигурно ще се оправиш.Колкото до възпроизвеждането -- не знам за PowerDVD, но аз ползвам един възрастен Windows Media Player, на който просто му казвам да отвори .VOB файлчето и той сам се оправя натам.Редакция: Е, нема оправия с последователността на снимките - гледай заглавията а не реда....
      Прикачени файлове
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар


        #4
        точно така понеже съм на работа и са ни забранили ъплоуда не мога да кача скрийнове със оградено кое каде ама ще ти опишаPowerDVD 7 копчето се намира до копчето Play точно под Паузата.PowerDVD 5 - копчето е до кръглия пад в дясно , трите копчета най-долу.PowerDVD 6 - копчето е до кръглия пад в дясно най-долуPower DVD 8 - копчето е в най-ляво до копчето стопСлед като го натиснеш ибираш "Open DVD form Hard Disk" и намираш папката VIDEO_TS която искаш да гледаш.

        Коментар


          #5
          Щото съм услужлив ето ги оградени:
          Прикачени файлове
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар


            #6
            И последното:
            Прикачени файлове
            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

            Коментар


              #7
              Много благодаря на всички.....моето плеърче е това, дето мацката си врътка диска с пръстчета.... След малко ще пробвам да го запиша, надявам се да успея...

              Коментар


                #8
                Ако ми обясните, защо са ви тези измислени плеъри...Всичко с BS и MediaPlayer Classic се отваря...

                Коментар


                  #9
                  PASSARELLA написа:
                  Ако ми обясните, защо са ви тези измислени плеъри...Всичко с BS и MediaPlayer Classic се отваря...
                  За да правим оборот на мръсните капиталисти :D Надявам се разликите ще откриеш и сам:
                  Код:
                  http://www.cyberlink.com/multi/products/main_1_ENU.html
                  Днес излезе новият пач ъпдейтващ до версия 8.0.1622.0download:
                  Код:
                  http://update.cyberlink.com/ftpdload/patch/powerdvd/8/CyberLink.1622U_Patch_DVD080411-04.exe
                  С този пач се ъпдевайтва само версия 8Ако някой иска пълната 8-ма версия да ми пише на ЛС. Ще я кача някъде

                  Коментар


                    #10
                    Готово...всичко е О.К. Диска е записан и се гледа в момента.Благодаря отново на колегите...

                    Коментар


                      #11
                      Хайде сега от мен един мисля по-сложен въпрос.Купих си камера SONY, която записва директно върху mini DVD 1.4GB. Възпроизвеждането на такъв запис от DVD плеър на PC или домашно кино задължително изисква финализиране на диска, което се извършва от самата камера, след като оператора реши, че няма да прави друг запис върху диска или пък диска е запълнен. Свалянето на информацията от готовия диск върху харддиска на PC става като се копира цялата папка VIDEO_TS, създадена от камерата, върху харддиска. Ето тук идва моя въпрос - възможно ли е информацията от два или повече mini DVD записана на харддиск да бъде обединена и записана на един голям диск DVD, така че последния да може да бъде стартиран и гледан примерно на домашно кино. С камерата ми дадоха и два диска със софтуер, за който подозирам, че може би ще даде отговор на въпроса ми, но много трудно се уреждам на домашния компютър от пубера в къщи, а на служебния нямам DVD.
                      Peugeot 301
                      Punto 1.9 JTD - на жената

                      Коментар


                        #12
                        ...трябва ти програмата DVD Lab Pro...(или подобна) ...вкарваш на таймлинията отделните файлове и му даваш "Compile DVD"...
                        Fiat Bravo, 1.6 - 103 hp

                        Коментар


                          #13
                          Аз ти препоръчвам Mpeg Video Wizard DVD - много лесна, почти напълно автоматизирана.Само избираш файловете и тя сама си прави менютата.Ето един скрийншот, в момента си правя едно двд.
                          Ex Fiat 126P
                          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                          Alfa Romeo 147 1.6 TS
                          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                          Коментар


                            #14
                            И от мен един съвет-ако имаш Неро,в него има инструмент който обединява няколко ДВД в едно,аз лично използвам WIN AVI Video Converter,справя се изключително бързо и качествено.Успех!
                            Fiat Punto 1.1 6Speed

                            Коментар


                              #15
                              Благодаря на всички, които дадоха бързи и компетентни отговори!!! Ще пробвам първо с Неро-то тъй като го имам, а не знаех за тази му възможност.
                              Peugeot 301
                              Punto 1.9 JTD - на жената

                              Коментар

                              Working...
                              X