Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гадни, малки...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гадни, малки...

    Преди около два месеца ми се случи да пътувам до Варна.На ЛУК на изхода за Русе/Разград си купих комплект ключодържател с четири капачки Фиат,брандирани в синьо.Много ефектни,със синята емблема на Фиат.Само след три дни намерих вентилите голи.Мамичката им.Да им изсъхнат ръчичките дано.Повода е новата интервенция.Колата я купих с три лепенки Top Class.На петата врата и на предните калници.На едната лекичко се беше повдигнала силиконовата защита и докато се наканя да я залепя...Една сутрин (вчера) я няма лепенката.Сега вместо да си я залепя,половин час съм обикалял около колата с пистолета за горещ въздух,че да ги махна всичките.И пак ще кажа мамичката им...
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    #2
    Всъщност капачките на вентилите се крадат от децата, които после ги слагат на велосипедите си.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Синът ми е на шест години и до ден днешен съм му втълпявал,че кражбата е най-гадното нещо,което човек може да причини на друг.Защо тези деца някой не ги е научил на тези неща,а?
      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар


        #4
        В нашият Лукойл намали такива капачки?
        Фиат Брава 1.4 12V 1998г

        Коментар


          #5
          Нямаааааа!
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар


            #6
            Гледах ги и аз в екото - към 10 кинта бяхя, и точно за това не ги купих. На мене вече ми липсват 16V и HLX.Залепих си ELX, обаче 16 няма никъде за отзад

            Коментар

            Working...
            X