Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ще рече този прозорец...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Yavor написа:
    В Аваст е истината според мен.Вече няколко години съм с нея и в къщи и в офиса и на да що има копм да съм се занимавал с него все нея слагам и проблеми няма.Цялата фирма е на платената версия, която е 1:1 с безплатната домашна - оплаквания няма.Нито яде ресурси като Нортъна, нито изпуска новите бъзикни като Ф-прота...www.avast.comи интерфейса е на български освен това.След регистрация е безплатна за 1 год за домашно ползване.
    Bravo 1.6/16V ... и на газ

    Коментар


      #17
      MOYA написа:
      BLUEBiRD е прав, Каквато и антивирусна да сложиш - все едно - разликата е в това ,че едните взимат много ресурс а другите не.........
      Аз затова не ползвам никаква и съм най-доволен
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #18
        Re: ...

        karloson написа:
        Аз ползвам безплатната версия на AVG и мога да кажа с ръка на сърцето, че досега компютъра ми не се е скапвал заради вирус. Знам, че не е най-добрата, най-сигурната и всички други най-, които се сетите, но на мен ми е удобна, безплатна е и ми се струва, че повече от това не ми е необходимо. Отделно ползвам и две други програмки за чистене от временни и ненужни файлове и чистене на регистъра... Убедил съм се в голяма степен, че голяма част от антивирусните програми създават повече проблеми от самите вируси - включително и някои, които си създават собствени вируси, за да могат да демонстрират как само те могат да се преборят с тях. Колкото до защитна стена - преди ползвах пробно разни, но сега си ползвам уиндоуската...
        прав си колега AVG не е кой знае каква анти вирусна програма но най много ги хваща бил съм със какви ли не но тя най ги лови гадните вируси и най важното е бесплатна

        Коментар


          #19
          Според мене темата се превърна в нещо от сорта на-Кои карат по-добре,мъжете или жените?.Всяка антивирусна е добра сама по себе си,но в крайна сметка всичко си зависи от задклавиатурното устройство!
          Fiat Punto 1.1 6Speed

          Коментар


            #20


            Темата може да се преименува на "Каква антивирусна програма ползвате" Май е нужно да се направи нова тема и всичкия спам да се прехвърли там
            Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
            Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

            Коментар


              #21
              Два съвета от мен:първия - не използвайте антивирусни за които дори не сте чували (без значение колко ви харесват иконките им )втория - каквато и антивирусна да използвате гледайте тя да е работоспособна - от инсталирана и неработеща антивирусна програма полза няма Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
              Peugeot 407 2.0 HDI

              Коментар

              Working...
              X