Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ще рече този прозорец...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво ще рече този прозорец...

    ....който на ден изкача по 10 пъти и ме дразни много. Какви са тия атаки, това сериозно ли е, т.е. ако махна касперския, значи ли че ще ме атакуват по фланговете кат на Шампионска Лига.....или престараване на самата антивирусна...:
    Прикачени файлове

    #2
    Така като чета няма нищо страшно, ама компютърните спецове тук да се произнесат.http://zexe.de/modules.php?name=Foru...4231259AAHB6Gs
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #3
      Re: Какво ще рече този прозорец...

      Авео написа:
      ....който на ден изкача по 10 пъти и ме дразни много. Какви са тия атаки, това сериозно ли е, т.е. ако махна касперския, значи ли че ще ме атакуват по фланговете кат на Шампионска Лига.....или престараване на самата антивирусна...:
      :D Някой прави доста мизерийки в мрежата ни, но все още остава неуловим...Определено ще бъде проверено защо индивида с адрес 10.31.5.239 прави такива неща
      Peugeot 407 2.0 HDI

      Коментар


        #4
        Защитната стена на Касперски по подразбиране дава стряскащи съобщения. Най-често се касае за Broadcast на мрежовите платки, което няма нищо общо с хакерски атаки. Има начин тези съобщения да се игнорират и да не те тормозят.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Re: Какво ще рече този прозорец...

          TOSHIRO написа:
          Авео написа:
          ....който на ден изкача по 10 пъти и ме дразни много. Какви са тия атаки, това сериозно ли е, т.е. ако махна касперския, значи ли че ще ме атакуват по фланговете кат на Шампионска Лига.....или престараване на самата антивирусна...:
          :D Някой прави доста мизерийки в мрежата ни, но все още остава неуловим...Определено ще бъде проверено защо индивида с адрес 10.31.5.239 прави такива неща
          при интербилд е така, а и смяна на мак и ип е много лесно. децата се пробват в мрежата. има доста софт да ги пообъркаш и да рестартват.

          Коментар


            #6
            Re: Какво ще рече този прозорец...

            karal fiat написа:
            TOSHIRO написа:
            Авео написа:
            ....който на ден изкача по 10 пъти и ме дразни много. Какви са тия атаки, това сериозно ли е, т.е. ако махна касперския, значи ли че ще ме атакуват по фланговете кат на Шампионска Лига.....или престараване на самата антивирусна...:
            :D Някой прави доста мизерийки в мрежата ни, но все още остава неуловим...Определено ще бъде проверено защо индивида с адрес 10.31.5.239 прави такива неща
            при интербилд е така, а и смяна на мак и ип е много лесно. децата се пробват в мрежата. има доста софт да ги пообъркаш и да рестартват.
            Единствения спомен от Интербилд ни е вида на IP-тата им
            Peugeot 407 2.0 HDI

            Коментар


              #7
              ...абе незнам, ама откакто махнах Касперския, хлапетата вече не ме атакуват...от него ще да е било....

              Коментар


                #8
                Авео написа:
                ...абе незнам, ама откакто махнах Касперския, хлапетата вече не ме атакуват...от него ще да е било....
                Kaspersky си е изтрескана работа

                Коментар


                  #9
                  Тази тема ще ти е полезна:
                  Код:
                  http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=10632

                  Коментар


                    #10
                    Касперски и Нод са най-идиотското нещо на този свят. Те са по-фанатични и от Ал Кайда. Винаги съм ползвал Ф-Прот и никога не съм имал проблеми, никога не получавам подобни идиотизми и никога не споменава за себе си. Не виждам смисъл да имам антивирус, който мисли, че светът се върти около него и според който единствената работа на потребителя е да чете, какво се е случило. Срещо скромната цена от няколко стотин мегабайта рам...НЕ БЛАГОДАРЯ!

                    Коментар


                      #11
                      ...

                      Аз ползвам безплатната версия на AVG и мога да кажа с ръка на сърцето, че досега компютъра ми не се е скапвал заради вирус. Знам, че не е най-добрата, най-сигурната и всички други най-, които се сетите, но на мен ми е удобна, безплатна е и ми се струва, че повече от това не ми е необходимо. Отделно ползвам и две други програмки за чистене от временни и ненужни файлове и чистене на регистъра... Убедил съм се в голяма степен, че голяма част от антивирусните програми създават повече проблеми от самите вируси - включително и някои, които си създават собствени вируси, за да могат да демонстрират как само те могат да се преборят с тях. Колкото до защитна стена - преди ползвах пробно разни, но сега си ползвам уиндоуската...
                      Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                      Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                      Коментар


                        #12
                        PASSARELLA написа:
                        Касперски и Нод са най-идиотското нещо на този свят. Те са по-фанатични и от Ал Кайда. Винаги съм ползвал Ф-Прот и никога не съм имал проблеми, никога не получавам подобни идиотизми и никога не споменава за себе си. Не виждам смисъл да имам антивирус, който мисли, че светът се върти около него и според който единствената работа на потребителя е да чете, какво се е случило. Срещо скромната цена от няколко стотин мегабайта рам...НЕ БЛАГОДАРЯ!
                        Най-идиотското нещо на този свят са не антивирусните програми, а задмониторните устройства. Няма антивирусна програма, която да предпази 100%. Защо? Защото вирусописачите винаги правят и тестват творенията си с последните версии и дефиниции, преди да ги пуснат на бял свят. С други думи - те са поне крачка напред с материала Друг е въпросът за това, колко ресурси взима една антивирусна програма. Ако не я настроиш според нуждите си ще взима максимума който може, защото по подразбиране са включени всички съставящи я модули. Когато става въпрос за съпоставка на антивирусни програми, основното правило при мен е да видя доколко може да се конролират отделните модули и каква е степента на възстановяване на заразените и собствени файлове (последните вируси винаги се стремят да неутрализират АВ програми).Една от малкото програми, която се стреми да вземе тотален контрол над системата е тази на Симантек... в този смисъл по-голям вирус от нея не съм видял. Що се касае до F-PROT, то тя беше на ниво преди 5-6 години...Поздрави

                        Коментар


                          #13
                          В Аваст е истината според мен.Вече няколко години съм с нея и в къщи и в офиса и на да що има копм да съм се занимавал с него все нея слагам и проблеми няма.Цялата фирма е на платената версия, която е 1:1 с безплатната домашна - оплаквания няма.Нито яде ресурси като Нортъна, нито изпуска новите бъзикни като Ф-прота...www.avast.comи интерфейса е на български освен това.След регистрация е безплатна за 1 год за домашно ползване.
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            Нод за мен е перфектен не се обажда изобщо, а касперски е бахти измислицата. И най-важното ad-aware, за да изчиства вирусите отвреме на време дето ги е пропуснал нода.
                            --Старата ръжда любов не хваща!--
                            156 sportwagon 1,9 jtd 115
                            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                            Коментар


                              #15
                              BLUEBiRD е прав, Каквато и антивирусна да сложиш - все едно - разликата е в това ,че едните взимат много ресурс а другите не.........
                              "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                              Коментар

                              Working...
                              X