Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Още едно купе във форума !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Още едно купе във форума !!!

    Еми колеги тва е сектата си е секта и нямаше как, още идна италянка вкарах във фамилията :D пък да видим дали ще ми дойде в повечко 2.0 16V 96г. 2 airbag-a ето и снимки на колата втората е на петрохан с двете красавици ... а ако може колегите с купета да ми отговорят на 1-2 въпроса 1. Значи по таблото имам проблем с уреда за темп. на маслото (постояно е закована стрелката долу) и уреда за бензина постоянно играе на горе на долу, ако някой е имал подобен проблем нека сподели ! 2. Колко е нормалната темп. на колата, защото около 5мин. след паленето залепна на 90, а на Петрохан стигна 100 и малко и перката си работеше през цялото време Ето снимки на малкото ферари :D
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

    Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
    Fiat Tipo 1991 - ex
    Fiat Uno Fire - ex ex

    #2
    честито с здраве да я настъпваш мн да върви и малко да гори ,за уреда на бензина нз моя е същия слагам за 20лв когато не ми свети лампата минавам през една дупка или спящ полицаи или там квото и да е само да се дигне малко повече предницата е светва ама вече съм му свикнал на бравока така че нп.
    F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

    Коментар


      #3
      При моята ланча го има същия проблем.Ако нафтата е под 15 литра немога да разбера колко всъщност имам Затова не я оставям под 15 литра Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 А относно температурата на маслото и при мен беше така , но днес се покачи доста като я натиснах на 160-170 км/ч - към 70-80 градуса мисля че стигна.

      Коментар


        #4
        Re: Още едно купе във форума !!!

        nastybg написа:
        Еми колеги тва е сектата си е секта и нямаше как, още идна италянка вкарах във фамилията :D пък да видим дали ще ми дойде в повечко 2.0 16V 96г. 2 airbag-a ето и снимки на колата втората е на петрохан с двете красавици ... а ако може колегите с купета да ми отговорят на 1-2 въпроса 1. Значи по таблото имам проблем с уреда за темп. на маслото (постояно е закована стрелката долу) и уреда за бензина постоянно играе на горе на долу, ако някой е имал подобен проблем нека сподели ! 2. Колко е нормалната темп. на колата, защото около 5мин. след паленето залепна на 90, а на Петрохан стигна 100 и малко и перката си работеше през цялото време Ето снимки на малкото ферари :D
        Това с нивото на бензина е познат проблем при всички италианки..... Проблема е в датчика!!!За датчика на маслото - провери кабелчето да не се е извадило от него или да не се е скъсало, защото е много тънко!!! При мен не правеше добър контакт и се оправи с малко почистване!!!Ако искаш ела на среща и ще я погледна! Или след празниците свиркай, ако още не си оправил проблема
        BMW E90 320D
        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

        Коментар


          #5
          Честито.За температурата може да провериш като извадиш кабела от датчика и с пробна лампа дадеш маса ще разбереш дали вътрешния прибор работи. А за да го сравниш има мултицети с датчик за температура с него може да мериш температурата на охлаждащата течност и да съпоставиш.
          Обичам си работата.

          Коментар


            #6
            Честито!!! Ама като гледам номера монтански - хората казват кола и жена от Монтана не се взема(моята жена е от Монтана)пък ти ......
            COUPE 1.8 16V
            Volvo XC90 T6

            Коментар

            Working...
            X