Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Багажник на Браво - влиза ли?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Багажник на Браво - влиза ли?

    Здравейте, колеги, понеже започнах работа наблизо и малко дон Фичи е в почивка, но реших да ходя с колело на работа, та да ви попитам..понеже ми е на село и трябва да си го докарам, дали ще успея да го напъхам в багажника - 26цола е маунтин байк - с малко разглобяване, разбира се е те това е, ама и той хулбав бре, а като си доде и лети джантичкки ще му потърся
    Прикачени файлове
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    #2
    Аз лично не съм очарован от багажника - детска количка влиза едвам-едвам.Така че, като го гледам това колело сигурно ще трябва да махнеш и двете гуми.Ама на място най-добре да се види.п.с. Да бе, аз забравих, че може да свалиш седалката. Аз понеже имам бебешко столче не мога да я свалям
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #3
      Аз в Типо-то събирам такова колело ,но махам предната гума и пускам седалките и с малко наместване си се затваря багажника ,но е от край до край(от седалката до багадника)!Така че съмнявам да го събереш без да махнеш и двете гуми ,както каза колегата! Но на място с малко гаечни ключове и почваш да умуваш!!!Успех!!!
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #4
        Благодаря, колеги, въоръжавам се с гедорето и свалям наред, докато влезне, обещавам снимка, след като изпълня проекта, живот и здраве, около понеделник трябва да е
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #5
          За Бравото не знам но в багажника на Бравата се събира със сигурност / пробвал съм/.Само сваляш предната гума и завърташ кормилото :D е при свалени задни седалки де.

          Коментар


            #6
            Влиза - 2 пъти съм правил тази операция!
            Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #7
              ...че аз в Бравата съм качвал такова колело... със свалени седалки, кора и без никакво разглобяване на колелото... пробвай във всички пози, докато стане Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
              M-Benz E 250 TD 150hp
              M-Benz 200d 75 hp
              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

              Коментар


                #8
                абе, да ви кажа, проблемът е, че ще сме 4 човека в колата, та за това, трябва да импровизирам само с багажника но с повечко разглобяване, дано стане
                A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                e30 forever!

                Коментар


                  #9
                  Да вземеш да си намериш един багажник за велосипеди.Монтира се за две минути на всякаква кола и за толкова се демонтира.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    BEX---GT написа:
                    абе, да ви кажа, проблемът е, че ще сме 4 човека в колата, та за това, трябва да импровизирам само с багажника но с повечко разглобяване, дано стане
                    Уф аз през цялото време си мисля, че ще сгъваш седалките, аз за това казвам, че влиза. Иначе с 4 човека и колело, наистина ще трябва да го разглобиш.
                    Bravo 1.6 16v

                    Коментар


                      #11
                      Май ще сме трима, така че, поне една седалка ще може да гътна ами не знам, нарамил съм гедорето и ще се занимавам, ако трябва на болтчета ще го разглобя за багажник, не ми се занимава, просто няма да ми трябва много много, ама пък е оферта де, може с един приятел да вземем един на партия, че има планове за даунхил на Витоша :D
                      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                      e30 forever!

                      Коментар


                        #12
                        ами рамката я пренесох в един ровър, а гумите във фичо, за гумите - 26" трудно влезнаха, а за рамката, определено трябваше да сваля седалките, нямаше да стане иначе.. пп темата е готова за ключ
                        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                        e30 forever!

                        Коментар

                        Working...
                        X