Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов собственик на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов собственик на Браво

    Здравейте най-накрая и аз си купих така мечтаното браво.Просто съм влюбен вече в тази кола,страхотна возия бързо набира абе супер е направо.Така де сега за колата:Бравото е 99г. 1.8gt 113ps.,уж на 85000 с електронен дневен и общ километраж,климатроник,и всички екстри за модела без кожа.В момента нямам възможност за снимки може би по кусно тия дни някаде,като смогна със всичко останало.Като нов собственик имам няколко питания,1.Колко литра събира резервоара че да знам на всяка чертичка колко литра ми остават2.Колата е с климатроник (първата ми с такова чуда на техниката )имам ли парното като на обикновенната кола или не ,и ако имам как да го пускам.3.Понеже четох за доста проблеми с термостатите мойта заграва до средата на уреда и не мърда на горе повече и загрява за около 3-4 минути а изтива многоо бавно,перката ми се включва малко след средата милиметри над средата
    Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

    #2
    Re: Нов собственик на Браво

    Harzulov написа:
    Здравейте най-накрая и аз си купих така мечтаното браво.Просто съм влюбен вече в тази кола,страхотна возия бързо набира абе супер е направо.Така де сега за колата:Бравото е 99г. уж на 85000 с електронен дневен и общ километраж,климатроник,и всички екстри за модела без кожа.В момента нямам възможност за снимки може би по кусно тия дни някаде,като смогна със всичко останало.Като нов собственик имам няколко питания,1.Колко литра събира резервоара че да знам на всяка чертичка колко литра ми остават2.Колата е с климатроник (първата ми с такова чуда на техниката )имам ли парното като на обикновенната кола или не ,и ако имам как да го пускам.3.Понеже четох за доста проблеми с термостатите мойта заграва до средата на уреда и не мърда на горе повече и загрява за около 3-4 минути а изтива многоо бавно,перката ми се включва малко след средата милиметри над средата
    да ти е честита колега.. много безавариини а относно питанията кажи какъв е двигателя бензин дизел!?иначе резервоара е 60Л...за климатроника незнам защото нямам а за температурата си е нормално щом стига до половината така трябва
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      честитоимаш си парнокогато не е пуснат компресора, отоплението си работи като на обикновена кола http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...мостата и перката ти работят нормалнорезервоара би трябвало да е 60 литра
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар

      Working...
      X