Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си сложа ли климатик на Бравата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Имам същата такава Брава 1.4 12V на газ и с климатик. Да ти споделя, че когато колата е в движение усещам включването и изключването на климатика - колата придърпва. Когато тръгнеш да изпреварваш няма необходимата мощност. Но пък за сметка на това лятото не ми пука по кое време на денонощието ще пътувам. В Ямбол има фирма, която монтира автоклиматици. Ако си убеден, че желаеш да ти монтират пиши ми - ще проверя какво ще ти струва и има ли някакви проблеми при монтажа.
    Peugeot 301
    Punto 1.9 JTD - на жената

    Коментар


      #17
      Колега, не съм специалист, но ми се струва, че stenli се изказа доста мъдро за ЕКУ-то Освен това е от ключово значение дали пушиш или не. Щото кел файда, че моя климатик работи чудесно и ни най-малко не мъчи двигателя ми!? Аз пак не го пускам, то няма смисъл като постоянно пуша вътре. Та пак си карам на мексикански климатик - широко отворени прозорци
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        #18
        venco67 написа:
        Имам същата такава Брава 1.4 12V на газ и с климатик. Да ти споделя, че когато колата е в движение усещам включването и изключването на климатика - колата придърпва. Когато тръгнеш да изпреварваш няма необходимата мощност. Но пък за сметка на това лятото не ми пука по кое време на денонощието ще пътувам. В Ямбол има фирма, която монтира автоклиматици. Ако си убеден, че желаеш да ти монтират пиши ми - ще проверя какво ще ти струва и има ли някакви проблеми при монтажа.
        Питай информативно, че и брат ми се интересува за Брава със същия двигател! Поздрави!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #19
          kiro_of_the_day написа:
          venco67 написа:
          Имам същата такава Брава 1.4 12V на газ и с климатик. Да ти споделя, че когато колата е в движение усещам включването и изключването на климатика - колата придърпва. Когато тръгнеш да изпреварваш няма необходимата мощност. Но пък за сметка на това лятото не ми пука по кое време на денонощието ще пътувам. В Ямбол има фирма, която монтира автоклиматици. Ако си убеден, че желаеш да ти монтират пиши ми - ще проверя какво ще ти струва и има ли някакви проблеми при монтажа.
          Питай информативно, че и брат ми се интересува за Брава със същия двигател! Поздрави!
          Наистина колега питай за цената на монтаж, а климатика си е отделно.
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #20
            Yavor написа:
            kiro_of_the_day написа:
            venco67 написа:
            Имам същата такава Брава 1.4 12V на газ и с климатик. Да ти споделя, че когато колата е в движение усещам включването и изключването на климатика - колата придърпва. Когато тръгнеш да изпреварваш няма необходимата мощност. Но пък за сметка на това лятото не ми пука по кое време на денонощието ще пътувам. В Ямбол има фирма, която монтира автоклиматици. Ако си убеден, че желаеш да ти монтират пиши ми - ще проверя какво ще ти струва и има ли някакви проблеми при монтажа.
            Питай информативно, че и брат ми се интересува за Брава със същия двигател! Поздрави!
            Наистина колега питай за цената на монтаж, а климатика си е отделно.
            Абе и за климатика да пита - всичко питай! За питане пари не взимат понякога! :D
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар

            Working...
            X