Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стоичков - за богоизбран ли се мисли или за бог?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стоичков - за богоизбран ли се мисли или за бог?

    след поредната му изцепкаима и другисещам се как караше с бурканФутболната легенда Христо Стоичков е пребил в Барселона фоторепортера на вестник ,,168 часа
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    Гладен за пари, репортер.
    Fiat Stilo 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Когато животът е хубав и всичко върви по план или си пиян ,или си бог!Бог няма как да си ,следователно си пиян!!!
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #4
        Сигурно на известните личности им писва от ровичкането в личния живот, но Стоичков отдавна и с много други прояви е показал, че се е самозабравил. За съжаление, тъй като той все още е най-известния българин в света.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Когато се учих на занаят в строителството един мой познат майстор ми каза, че добрия майстор е и добър човек. За да си велик не е достатачно само да си добър футболист- трябва и акъл . Да сте чували за Гунди или Шумахер да са нападали журналисти?
          SEAT Leon Cupra 300
          Triumph Street Triple 765 R

          Коментар


            #6
            Тъкмо гледах и по Нова телевизия предаването на Милен Цветков. Сума ти хора се обадиха, че се гордеели какво бил направил Стоичков за България, че преди него никой не знаел къде е България и сега вече само като се кажело името му, хората се сещали. Чак се изумявам как може да се митологизира такъв простак. Че то ако сме стигнали дотам, че да свързват местонахождението на страната ни с името на Стоичков, трябва много да се срамуваме, а не да се гордеем. Недоумявам направо от такъв начин на мислене - толкова ли са дребни хората, че изявите на този дръвник да им стоплят душиците?!
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар


              #7
              Аз се колебая, да взема страна. Просто знам, че и 2-мата не са цвете за мирисане. На журналистически изпълнения съм се нагледал бол. Гладни за слава и пари. От всяко нещо търсят сензация (Справка, случая с побоя на журналиста пред съдебната палата, който твърдеше, че са го били полицаи които са охранявали Маджо. После се доказа от паралелна проверка на МВР и на вестник Монитор защо репортера не е бил бит). А, че Стоичков е бушмен, и че е способен на такова нещо е вън от съмнение. Обаче ми е интересно следното нещо. Репортера твърди, че се намесили органите на реда. Там не е България. Там и президента да си, като си се издънил, си носиш последствията. И най-малкото е щял да пренощува в ареста. Интересни са ми тези неща и си питам, и отговор не искам ...

              Коментар


                #8
                Стоичков е супер простак! Какви ли не случки знам за него, не ми се коментира. Така е... някои звезди могат да удрат, други да убиват летейки пияни с джипове... а в Америка лежат по затворите, като обикновени хора.
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  snake написа:
                  ....той все още е най-известния българин в света.
                  От което мен лично ме е срам!

                  Коментар


                    #10
                    Аз пък му оправдавам напълно постъпката на Стоичков. Тия журналисти са голяма пасмен.И само така им се полага .А колегата дето пише по горе че Гунди бил много възпитан е също измислица . Той се беше толкова възгордял накрая че никои нищо не можеше да му каже затова и си заминаха с Котков толкова млади .Всички футболисти заминаха тогава за Враца с автобус само баш майсторите Гунди и Котков тръгнаха с колата на Гунди и така както си мислеха че пътят е само техен така се нахендриха в резервоара на Зила и си изгоряха живи .Ако се бяха качили в автобуса заедно с другите футболисти то и днеска да са живи . Но каквото търсили ,това и намерили ....
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      #11
                      коцев написа:
                      Но каквото търсили ,това и намерили ....
                      И аз мисля че който търси- намира. Отношението на журналята в голяма степен допринесе Ицо да се държи по тоя начин, нищо добро не казаха за него, то не бе завист, не бе чудо. Има неща дето българинът никога не бива да забравя- едно от тях е левачката с която тръшна Германия. Тогава всички бяхме Стоичковци, не като сега... Да не става дума за това че аз на журналист не вярвам!
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                      Коментар


                        #12
                        Въпреки, че и аз не обичам да ме снимат, не бих отишла да бия никого. А Стоичков е най-големия простак, който съм срещала в тв пространството.Да не говорим, че имаше някакво предаване, в което казваха, че е бил шута на собствените си родители и не ги поглеждал и хората едвам се издържали. За какво са му тези пари ... да си ги държи, сигурно са плод на далавери и просташки изпълнения.
                        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                        Коментар


                          #13
                          EVITA написа:
                          Въпреки, че и аз не обичам да ме снимат, не бих отишла да бия никого. А Стоичков е най-големия простак, който съм срещала в тв пространството.Да не говорим, че имаше някакво предаване, в което казваха, че е бил шута на собствените си родители и не ги поглеждал и хората едвам се издържали. За какво са му тези пари ... да си ги държи, сигурно са плод на далавери и просташки изпълнения.
                          Всичко това пак е бръщолевене на журналистите.
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            #14
                            "-Той видя ли ви, че снимате? Да, видя ме, след което слязох по стълбите и си тръгнах. Излизайки от заведението се сетих, че може да реагира неестествено на тази ситуация и реших да се скрия между едни тенти. "Лично на мен това ми говори много... Човек, който е със съзнанието, че не е извършил нищо нередно, няма да тръгне да се крие "зад някакви тенти"... Че Стоичков е шашкънин, това е факт, който ме дразни и не ме кара да се гордея, че съм българин... Но ме дразни и това, че сега цялата журналистическа гилдия ще скочи да защитава колегата си папарак, само защото е "колега"... Е, това са рисковете на професията - ако снимаш в Ирак, може да те тресне някоя бомба; ако снимаш Стоичков, може да те тресне той...
                            Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                            Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                            Коментар


                              #15
                              E, да, но микрофона беше пред устните на майка му. Никой не коментираше нищо, там е работата.
                              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                              Коментар

                              Working...
                              X