Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шаш!!!!! Панел от блок се срути върху кола в Стара Загора.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    jenshen73 написа:
    Верно няма да падат цените. Дори чух, че понеже на американците вече са им много евтини къщите там - ще идват да си купуват в България, че да могат да взимат нови кредити. Дори чувам, че понеже в Испания строителния бум започнал да сваля цените и подаръци коли и пачки в брой да прави. И още нещо чух - от сигурни източници - строителни предприемачи - цените на имотите в БГ-то още са много евтини - скоро квадратния метър щял да стане поне 5000 евро. Абе хора, верно ли тук във форума няма икономисти???
    Това последното няма да стане със сигурност.Относно това дали има или няма икономисти,то със сигурност има,но ако въпросът ти е породен по повод темата,то не мисля че в България пазара на недвижими имоти е свободен,какъвто е примерно на леки автомобили :D
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #17
      Аз лично смятам че предстои обезценка на имотите старо строителство или поне на панелните такива.Ако не в падане на цените, то поне в спиране на ръста им!Не е нормално панелен апартамент в блок тип ’гето’, с народ колкото едно село в него, без паркинги и гаражи, на 50 год., с нужда от тотално реновиране, да не говорим за трагедията на общите части, да струва 90 % от цената на квадрат ново строителство, което не само е по-модерно, но е с изолация, дограми и др... То панела ако го приведеш във вида на новото горе долу - излиза даже по-скъп! А си остава старо и миризливо...
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #18
        Ние сме в кооперация с монолитно строителство която е на 18 години и има около 10 апартамента два от които мезонети с огромни гаражи,изба и таванско помещение.И много се радвам че на времето баба ми и дядо ми са се включили в строителството защото сега щях да живея в отдалечен квартал в рутеща се панелка пълна със всякакви.

        Коментар


          #19
          Аз повече съжалявам собственика на Роувърчето, дето го бил купил преди месец и няма застраховка. По-лесно е да се направи стена от тухли на апартамента и по-евтино ще излезе отколкото колицата.
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар


            #20
            Време е държавата да се намеси и да принуди всички да санират панелните блокове, но не на парче с визия тип бункер в "бейрут" или "кабул", а изцяло по блокове!

            Коментар


              #21
              И как ще стане това, хората като нямат пари?
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #22
                Ами например може да ги подпомогне с безлихвени заеми или да поеме част от цената - както е станало в източна германия преди години. Там 1/3 от населението живее в панели, обаче като го погледнеш блока не му личи - изглежда си като ново строителство

                Коментар

                Working...
                X