Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шаш!!!!! Панел от блок се срути върху кола в Стара Загора.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Шаш!!!!! Панел от блок се срути върху кола в Стара Загора.

    Шаш!!!!!
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    #2
    не си слагайте леглата до панелите, че някой път така става
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Почна се ....Нищо неочаквано...тепърва ще почнат да падат балкони, панели и т.н.

      Коментар


        #4
        Добре де...тоз блок...нагоре как продължава да се държи? Горният етаж в/у секцията ли е легнал?
        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

        Коментар


          #5
          Доколкото знам, външните панели по блоковете не са носещи. Може всички да изпопадат, но блока няма да падне
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            #6
            gamma написа:
            До колкото знам, външните панели по блоковете не са носещи. Може всички да изпопадат но блока няма да падне
            Такива дебели панели не се слагат за пасивни, но знаеш ли....може конструкцията да е по различна, тя пак като е издържала 30 години добре е. Майсторите дето са го правили сигурно са бързали за някой празник, направили са 2-3 припоя и са изчезнали
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              Хм...какво да ви кажа...преди час минах покрай въпросния блок..!Стана ми доста смешно. Виждаш блок, вдигаш погледа нагоре и хоп....стая с гардероб и диван и.т.н.! Първоначално се засмях, но в последствие се замислих, ако на мен ми се случи такова нещо какво ще правя. В съседен блок имам 2 апартамент-а на по 40-50 год.! Надявам се други майстори да са ги строили....
              Lancia Lybra 2,4JTD '03
              Фиат Браво 1.9TD75 '97
              Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
              Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

              Коментар


                #8
                Леле,Всички си мислят , че няма да стане така както казваха (за панелите след 25 год.) ама.....Дано да е едИничен случай това, за следващите 50 години.
                "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                Коментар


                  #9
                  Аз поне съм на първия етаж - като ми падне панела, викам няколко циганета да го вдигнат обратно и го лепвам с Поксипол

                  Коментар


                    #10
                    van_dal написа:
                    gamma написа:
                    До колкото знам, външните панели по блоковете не са носещи. Може всички да изпопадат но блока няма да падне
                    Такива дебели панели не се слагат за пасивни, но знаеш ли....може конструкцията да е по различна, тя пак като е издържала 30 години добре е. Майсторите дето са го правили сигурно са бързали за някой празник, направили са 2-3 припоя и са изчезнали
                    Нали се сещаш, как се строяха блоковете едно време. Строителни войски или затворници на лек режим. Майсторите бяха за довършителни работи. Правилно, че пак толкова време изтраяха.

                    Коментар


                      #11
                      Kuku написа:
                      Аз поне съм на първия етаж - като ми падне панела, викам няколко циганета да го вдигнат обратно и го лепвам с Поксипол
                      не беше ли с "капчица" бе...? "с капчица го залепипосле ти не му мисли..."
                      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                      Коментар


                        #12
                        Убави са блокчетата. На вуйчо ми като правихме ремонт на апартамента (това във Видин), като къртехме тръбите за парно, парно няма в блока , външния панел леко хлътна. Оказа се че в единия ъгъл външния панел беше играден ... пребройхме ги към 7-8 хартиени чувала от цимент, отгоре шпакловани. Красота .... .

                        Коментар


                          #13
                          Аз точно затова инвестирам в ново строителство - по-скъпо ми ляга, ама поне е ново, макар че и то не е цвете за мирисане.А сега ЕС като ни натисне за саниране на всичкото старо панел - стойте та гледайте как им падат ценичките....
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            Yavor написа:
                            Аз точно затова инвестирам в ново строителство - по-скъпо ми ляга, ама поне е ново, макар че и то не е цвете за мирисане.А сега ЕС като ни натисне за саниране на всичкото старо панел - стойте та гледайте как им падат ценичките....
                            Падане няма да има Може на тухлата да се вдигне цената,ама на панела няма да падне.
                            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                            Коментар


                              #15
                              Верно няма да падат цените. Дори чух, че понеже на американците вече са им много евтини къщите там - ще идват да си купуват в България, че да могат да взимат нови кредити. Дори чувам, че понеже в Испания строителния бум започнал да сваля цените и подаръци коли и пачки в брой да прави. И още нещо чух - от сигурни източници - строителни предприемачи - цените на имотите в БГ-то още са много евтини - скоро квадратния метър щял да стане поне 5000 евро. Абе хора, верно ли тук във форума няма икономисти???
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар

                              Working...
                              X