Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кликайте колеги, да изведем България по-напред

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Кликайте колеги, да изведем България по-напред

    BLUEBiRD написа:
    FaceLess написа:
    http://www.clickclickclick.com/default.aspТова е online click игра, колкото повече кликвания има за определена държава, толкова по-напред се класира. Аз лично днес съм регистрирал към 3000 Като цъкнете няколко пъти по-бързо на click бутона, под него излиза едно autoclick, цъквате го и то почва автоматично да си цъка докато стигне 999, после ги отчита...и така отново и отново
    И какъв е смисълът от това да си на 1-то място Може би смисълът е да се види колко хора си нямат друга работа... или може би няма с какво да си играят?
    И аз това се питам ама кликам. :D

    Коментар


      #17
      Re: Кликайте колеги, да изведем България по-напред

      Coupe_S2 написа:
      BLUEBiRD написа:
      FaceLess написа:
      http://www.clickclickclick.com/default.aspТова е online click игра, колкото повече кликвания има за определена държава, толкова по-напред се класира. Аз лично днес съм регистрирал към 3000 Като цъкнете няколко пъти по-бързо на click бутона, под него излиза едно autoclick, цъквате го и то почва автоматично да си цъка докато стигне 999, после ги отчита...и така отново и отново
      И какъв е смисълът от това да си на 1-то място Може би смисълът е да се види колко хора си нямат друга работа... или може би няма с какво да си играят?
      И аз това се питам ама кликам. :D
      Като започнеш да си и отговаряш пиши пак... препоръката ми няма да ти струва нищо

      Коментар


        #18
        Абе аз кликам, ама тия жълтурковци и по 100 пъти на ден да кликам, няма как да ги минем. Ония не си знаят бройката

        Коментар


          #19
          ////Punto//// написа:
          Абе аз кликам, ама тия жълтурковци и по 100 пъти на ден да кликам, няма как да ги минем. Ония не си знаят бройката
          Представи си се включат и китай тогава вече ще видим кой ще е номер 1...

          Коментар


            #20
            Coupe_S2 написа:
            ////Punto//// написа:
            Абе аз кликам, ама тия жълтурковци и по 100 пъти на ден да кликам, няма как да ги минем. Ония не си знаят бройката
            Представи си се включат и китай тогава вече ще видим кой ще е номер 1...
            Е как кой? Индия естествено.

            Коментар


              #21
              Процента на притежателите на компютри в Китай е по висок от тези в Индия. Така че мисля, че жълтите ще дръпнат

              Коментар


                #22
                Ама кой е на последно място с 215 гласа само......

                Коментар


                  #23
                  Кликайте... щом ви влече
                  Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    #24
                    snake написа:
                    А добре, че някой оправи заглавието, защото това "изведеме" ...
                    Съжелявам за неграмотно написаното заглавие, ама тамън заминавах и го пуснах това набързичко
                    Fiat Punto 1.7TD
                    Mazda 626 2.0
                    Fiat Croma 2.4 Multijet

                    Коментар


                      #25
                      Баси тъпотията.
                      Bravo SX 1.6 16V 103hp '98
                      GPS-5"+iGO Navigation

                      Коментар


                        #26
                        Кликаме, за да се зачудят хората "Bulgaria?!!", да влязат и напишат в гуугъл "Bulgaria", пък с квото мнение си искат, с такова да остават. Така следващия път като кажа на някой чужденец, че живея в България да не получавам отговор "Nice! That’s great! Where is it?", та да ми отваря работа да му обеснявам и да го псувам на ум. Ако на колегите не им харесва това обяснение, нека да продължават "да си имат работа... И да има с какво да си играят." (BLUEBiRD не се сърди приятелю. Черпя една бира. )
                        Fiat Stilo 1.9 JTD

                        Коментар


                          #27
                          Кликането продължава с пълна сила! Хайде колеги, работната седмица стартира http://clickclickclick.com

                          Fiat Bravo T-Jet 120

                          Коментар

                          Working...
                          X