Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за Фиат Браво 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за Фиат Браво 1.8

    Здравейте вчера гледах едно браво 1.8 и искам да попитам при паленете като се запали колата има едно като леко тракане в двигателя в началото и като се форсира то изчезва и двигателя заспива човека на който е колата каза че е така понеже маслото е тънко и трябва малко време да се напални нещо тамдали е така или не
    Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

    #2
    Re: Питане за Фиат Браво 1.8

    Harzulov написа:
    Здравейте вчера гледах едно браво 1.8 и искам да попитам при паленете като се запали колата има едно като леко тракане в двигателя в началото и като се форсира то изчезва и двигателя заспива човека на който е колата каза че е така понеже маслото е тънко и трябва малко време да се напални нещо тамдали е така или не
    Кажи му да си напълни задника с таралежи... Да ги пъха с носа напред и после да опита да ги извади...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      ами сигурно клапанчетата тракат малко , при мен също е така

      Коментар


        #4
        MoHaX написа:
        ами сигурно клапанчетата тракат малко , при мен също е така
        Това фатално ли е? Понеже то е само за 3-4 секунди форсираш малко и тракането изчезва
        Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

        Коментар


          #5
          ако само това е и "проблема" - взимай я
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Sev написа:
            ако само това е и "проблема" - взимай я
            По принцип да засега това е забележката пича ми каза да си налея по гъсто масло предполагам 15вд40,но се интересувам за да не стана после айде на майстори сержизи и става златна,та значи не е някакав сериозен проблем
            Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

            Коментар


              #7
              нормално е първите 2-3 секунди ако не е палена отдавна колата да тракнат и после спират.
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                Harzulov написа:
                Sev написа:
                ако само това е и "проблема" - взимай я
                По принцип да засега това е забележката пича ми каза да си налея по гъсто масло предполагам 15вд40,но се интересувам за да не стана после айде на майстори сержизи и става златна,та значи не е някакав сериозен проблем
                ако я вземеш не слагай 15-4010-40 е маслото за този мотор
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  pakumba написа:
                  нормално е първите 2-3 секунди ако не е палена отдавна колата да тракнат и после спират.
                  Еми колата си е редовно карана всеки ден си ходи с нея на работа, така че става въпрос за няколко часа през които не е палена, иначе трака малко форсираш и изчезва звука и двигателя става доста тих, но явно това си е нормално за тези модели..
                  Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

                  Коментар


                    #10
                    като те слушам направо си я искаш ама закарай я все пак на майстор да няма после да псуваш марката(все пак си е по-сигурно), иначе и на мен ми мина през акъла за гъстотата на маслото, ама то тогава не трябва ли да тропат повдигачите?
                    F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                    Коментар

                    Working...
                    X