Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко бързо минава времето - вече сме на 1 годинка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко бързо минава времето - вече сме на 1 годинка

    На шега на майтап моята дъщеричка днес става на 1 годинка!Пожелавам на всеки поне по една такава радост като моята :D
    Прикачени файлове

    #2
    Страхотна сладурана - да ти е жива и здрава! :D А ние сме на 5 месеца и 10 дни!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Да ти е жива и здрава! Вчера се върнахме с жената от преглед в Плевен и, живот и здраве, след около две седмици и мен ме очаква подобна радост :D
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #4
        Ехеее...Добриии, да ви е жива и здрава...и поздрави на Светланата.......П.С....пък ние сме на -14 дни.... :P :P :P

        Коментар


          #5
          Много е сладка!Да ти е жива и здрава и като порасне да не ти образува много нерви!П.П. Благородно Ви завиждам.
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            Малки деца-малки кахъри. Да ти е жива и здрава.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #7
              Явка, ти на обратно броене, а :D :D :D Кире, купона за вас ще започне от момента, в който малката започне да сяда сама. От тогава според мен започва голямата забава :D sugarboy, леко израждане :D

              Коментар


                #8
                Да й е честито на малката и на вас!Да е здрава и да има щастливо детство, щото след това време - кучета го яли всичкото...Ех, сякаш вчера малкия беше на 1 година, а сега ми вика - ’Аз съм голям, почти на 5 съм!’
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар

                Working...
                X