Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможно ли е Редекс да вдигне разхода?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Възможно ли е Редекс да вдигне разхода?

    Сипах Редекс за почистване на дюзите и ми дигна разхода. Някой друг забелязвал ли е такова нещо. Уж трябва да е по икономична а доста дигна разхода.преди и на дизел сипвах редекс и също ми се стори че вдигна разхода. Какво мислите
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Аз съм сипвал 2-3 вида добавки, само с една ми даде по малък разход, а с останалите не съм забелязал да има нещо фрапантно като отклонение.

    Коментар


      #3
      Ползвал съм редекс(предимно за бензин) много пъти, винаги е било преди дълъг път и винаги ми е падал разхода, една от малкото добавки за които не мога да кажа лоша дума.
      Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

      Коментар


        #4
        Няколко пъти съм сипвал Радекс преди дълъг път и на мен ми се струваше че вдига расхода но ме беше срам да пусна такава тема .Тоя път го пътувам от години и знам колко гориво ми трябва +/- 2/3 литра но като сипя добавка осезаемо ми вдига расхода.Но щом вече не ми се струва само на мен го приемам за истина.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          аз съм чувал, че добавките един вид разреждат бензина(все едно е по-нисък октан) и ако е така нормално да хапва повече колата, а иначе малко повече инфо. за тая добавка, ако може(фирма производ., цена, на колко литра се слага и.т.н.), щото и моите дюзи май си плачат за чистка
          F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

          Коментар


            #6
            dani389 написа:
            Няколко пъти съм сипвал Радекс преди дълъг път и на мен ми се струваше че вдига расхода но ме беше срам да пусна такава тема .Тоя път го пътувам от години и знам колко гориво ми трябва +/- 2/3 литра но като сипя добавка осезаемо ми вдига расхода.Но щом вече не ми се струва само на мен го приемам за истина.
            Да и аз точно така подържам еднаква скорост и като е с редекс и двата пъти ми изгори 5 лтра повече.Възможно ли е да е от това че сипвах слонска доза? Уж да отпуши инжекторите да подобри динамиката.Но немога да отрека че откакто сипвам редекс и не ми свети лампата на инжекцията докато загрее е преди светеше по 20 минути.
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #7
              wizard88 написа:
              аз съм чувал, че добавките един вид разреждат бензина(все едно е по-нисък октан) и ако е така нормално да хапва повече колата, а иначе малко повече инфо за тая добавка,ако може(фирма производ., цена, на колко литра се слага и.т.н.), щото и моите дюзи май си плачат за чистка
              Какво разреждаш с няма и 50 мл. на 50 литра гориво бе колега... На Регата-та й сипвах редекс при всяко ходене до Бургас, даже приятелите ми дето участваха в плащането на бензина до морето се усетиха и викаха: А от оная добавка няма ли да сипеш, дето по-бавно ти мърда стрелката на бензина? Ама щом ми споменавате светене на лампи за инжекцион, докато загреела колата... баш в добавките ви е проблема, да знаете Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
              Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

              Коментар


                #8
                Dzver написа:
                wizard88 написа:
                аз съм чувал че добавките един вид разреждат бензина(все едно е по нисък октан) и ако е така нормално да хапва повече колата а иначе малко повече инфо за тая добавка,ако може(фирма производ.,цена,на колко литра се слага и тн.), щот и моите дюзи маи си плачат за чистка
                Какво разреждаш с няма и 50 мл. на 50 литра гориво бе колега... На Регата-та й сипвах редекс при всяко ходене до Бургас, даже приятелите ми дето участваха в плащането на бензина до морето се усетиха и викаха: А от оная добавка няма ли да сипеш, дето по-бавно ти мърда стрелката на бензина? Ама щом ми споменавате светене на лампи за инжекцион, докато загреела колата... баш в добавките ви е проблема, да знаете Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
                Е поне това оправи добавката да не свети лампата. За това не отричам помага.
                http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                FIAT БРАВО 1.2 16v
                ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                Коментар


                  #9
                  Занесете си дюзите да ги почистат на ултра звук, поне е качествено. Тия добавки докато ги изчистят повече пари ще похарчите.
                  www.CarProfi-BG.com
                  Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                  Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                  Най-атрактивните цени в София!

                  Коментар


                    #10
                    И аз имах съмнения, че ми е изгоряла ламдата понеже карах на бензин 10 км и Стрелката ми падна едно 10 литра и си викам нереаално е а като сипах бенз сложих и редексчо
                    Fiat punto 1,1
                    Fiat bravo 1,6 16v
                    Fiat bravo 2,0 20v
                    Honda civic 1,5
                    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                    Коментар

                    Working...
                    X