Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хах, ченгето ми е объркало акта...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ехееее чак дa ти я вземат за кво
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #17
      toshe написа:
      Е кажи как точно го направи де. Само с възражение до шефа на полицията ли?
      Да, само с възражението... в него не спестих нито капчица от наглото и безпардонно поведение на полицая, съставил акта.Миналата седмица ходих в КАТ и ми казаха, че е отпаднал... бях готов да представя случая лично на шефа на КАТ и повярвай ми нямаше да е никак приятна и тиха среща...
      M-Benz E 250 TD 150hp
      M-Benz 200d 75 hp
      Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

      Коментар


        #18
        Супер щом си се отървал. Един приятел, голям тарикат, писали му акт и бил написан много нечетливо, отишъл в КАТ драснал едно, че полицая по време на съставяне на акта е във видимо нетрезво състояние и му отменили акта. Пък аз като съм смотан вчера ходих си платих 230лв. актове.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #19
          msotiroff написа:
          Акта отпадна. Esper беше прав ... както винаги. Мерси на всички за отговорите и съветите.
          Аз веднъж обжалвах един акт и ходих на дело във Бяла Слатина чак Отидохме с един колега-юриста дето работи при нас...беше голям майтап. Съдията доста се позабавлява, а полицаите станаха за смях.... Първо нищо не си спомняха :D и второ съдията им даде мойто копие на което абсолютно нищо не се четеше............ :D :D :D Направо щях да прихна там ама беше неудобно - все пак съд е.....По принцип това коте разбрах от този случай е че винаги трябва да се обжалва...Юриста който беше с мен ми каза, че поне половината издадени актове имат недостатъци, по които може да се обжалва като според него голяма част от тях падат....От тогава съм решил - винаги обжалвам, дори и да няма голям шанс......

          Коментар


            #20
            акт

            колеги винаги пишете че имате възражения в акта и гледайте кво подписвате.ако е голям акта с един добър адвокат може да се размине глобата.
            uno-1.5i понто 1.2i

            Коментар


              #21
              деси_бургас написа:
              браво завиждам ти , а аз чакам всеки момент да ми вземат книжката Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
              тамън другата седмица идвам в Бургас, звънкай да те карам :D

              Коментар

              Working...
              X