Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Конкурс за най-хубава снимка на форума...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Конкурс за най-хубава снимка на форума...

    Тъй...първо да поясня как тъй ми щъкна. Миналата седмица като излязох на терасата, забелязах как е цъфнала ябълката пред нас. Цветчетата бяха много красиви и реших да направя една снимка, за да ги покажа на жена ми, която тогава беше в София. Снимката стана мисля много добре, освен това правена и с мобилният ми телефон. Първоначално мислих да ви я публикувам тук с поздрав към вас по повод настъпването на "топлото време"....леко намигване към така чаканото и жадувано лято... После обаче се замислих, че вместо да ви показвам разни цветчета, дето де да знам...можеше и да ми се смеете, ми дойде смятам интересната идея да си направим конкурс за най-добра снимка. Извинявайте, че ще наложа аз правилата, но все пак конкурса няма да е кой знае какво, та чак да ги подлагаме на гласуване.Та така:ПРАВИЛА НА КОНКУРСА:1. В конкурса имат право да участват само регистрирани потребители на форума.2. Всеки потребител има право да помества само една снимка, с която да участва, като няма право на късен етап да променя избора си след датата, обявена за край на публикуването на снимки.3. Всеки потребител е длъжен да помести единствено снимка, правена от самият него / това е относително, но разчитам на коректността ви /4. Начало на поместване на снимки - днес 5. Крайна дата за поместване на снимки - 15 май 2008г.6. Крайна дата за избор/гласуване - 31 май 2008 г.7. Обявяване на снимка с най-много гласове - 1 юни 2008г.8. Жанра и тематиката на снимката е без значение...всеки има право да публикува ако ще и снимка на тъщата си...на фикуса...на изолацията на терасата....кой каквото му скимне / тук само ви предлагам да не слагаме интересни снимки на колите си, щото....аман от тия коли... аре нещо по-различно.. / Конкурса има повествователен и обществен характер - нека заложим на красотата в образа и качеството на снимката - в най-общ смисъл - всеки да си качва любимата снимка.След 15 май, снимките ще бъдат "прономеровани" и обявени в анкета / тук се притеснявам, дали може в една анкета да има например 50 възможни отговора, но....висшата администрация ще каже / Снимката с най-много гласове ще бъде обявена за победител от самите вас.НАГРАДАТА: След излъчване на победител, последният ще получи до 5 /пет / работни дни с куриерска служба на посочен адрес следната награда:[bba1bb0d97][color=blueba1bb0d97]12 мегапиксела резолюция3 х оптично увеличение2.5
    Прикачени файлове

    #2
    язък, че само по една може... ама ’айде да се разпиша
    Прикачени файлове
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #3
      Това е от мен, сниман e есенен залез от Витоша, но с мобилният ми телефон, въпреки това изключително много ми харесва!
      Прикачени файлове
      Fiat Punto 1.7TD
      Mazda 626 2.0
      Fiat Croma 2.4 Multijet

      Коментар


        #4
        това е на лелями кученцето
        Прикачени файлове
        Mercedes E200 coupe

        Коментар


          #5
          Аз както разбрах правилата, все пак ще имаме възможност да сменим снимката преди изтичане на крайния срок...Ако изровя нещо по-интересно, или пък успея да направя нова, достойна за тази класация - ще я сменя. Засега слагам това:Снимката е правена от мен с мобилен телефон (за съжаление), през Септември 2007 в Солун.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            а това е Водопада във Хотница.

            Коментар


              #7
              Поздравления на колегата за прекрасната тема ...Ще се включа със снимка правена 2006 та година в Приморско не е нищо особено но лично ми въздейства доста емоционално особено ако се вникне в идеята на снимката
              Прикачени файлове
              Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

              Коментар


                #8
                на мен пък ето тази снимка ми е една от любимите незнам защо но като я гледам се успокоявам...направена е към 5ч. сутринта на Muenchener freiheit - спирка на метрото в Мюнхен...на снимката е сестра ми
                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                Коментар


                  #9
                  Много добра идея ето една от мен кръстих я "Клетка в своботата" направих я с апаратче Photoclip на Българската фирма "Дейзи" преди 2год. в село Бутан( Козлодуйско) снимката не е обработвана допълнително
                  Прикачени файлове
                  "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                  Коментар


                    #10
                    Синчето :D ПС Снимката е правена с K800i
                    KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                    Land Rover Discovery 2.5TD '94
                    EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                    EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                    EX: Fiat Regata 1.7D '84

                    Коментар


                      #11
                      ...Устрем...
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #12
                        Имам 23 000 снимки правени от мен и тази тема ме накара да ги гледам почти всичките. Има много качествени снимки и ми е трудно да избера само една понеже са на различна тематика. Ето една от избраните снимки.Снимано край Крушунските водопади - Юни 2007 г.
                        Прикачени файлове
                        Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                        Коментар


                          #13
                          то го и котето на приятелката ми
                          Прикачени файлове
                          FIAT ili FERRARI se tam
                          FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
                          FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
                          FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

                          Коментар


                            #14
                            Тази кървавата снимка, не считам, че е подходяща за темата...
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              #15
                              Май вече сте я виждали... Или поне тези, които са във форума поне от година и половина Кървавата снимка мисля, че е гнусна!
                              Прикачени файлове
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X