Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за марката Scoot

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнения за марката Scoot

    Моля някой, който има впечатления от тази марка да сподели. Всъшност то си е някакво китайско чудо на техниката, което няма име, а само в БГ се нарича Scoot, но все пак..Става въпрос за модела WASP... ето сайта http://www.scoot.bg/Наистина моля да споделят мнение само хора, които имат реални впечатления от марката, а не да се изразява мнението, че щом е китайско и толкова евтино значи не става..... то е ясно :PОт 1 месец обикалям по обяви за 50сс скутер и понеже нищо читаво не може да се намери съм се ориентирал към Scoot. С 2 год. гаранция са или 6000 км.С тоя Фиат съм свикнал да ми се подиграват какво карам, така, че няма проблем, че ще ми се хилят и на китайския мотор
    Bravo 1.6 16v

    #2
    Съветвам те да се насочиш към нещо "по-истинско" като италянка или пък японец. Аз лично имам опит с едно Malaguti f10 50. Много корава машинка, взех я на 11000км. и за 3 години вече е на 18000км. Не се знае истинските километри. Японски двигател в италианска рама, единствения проблем беше когато баща ми реши да го мине през пароструйка и изгоря електрониката (бубина+ управление на автоматичния смукач+ още някакви неща).Лошото беше че самата електроника е на Ducati, общо взето всички ел. модове са на споменатата марка и това ме забави в намирането на часта. Открих я в Дупница за мисля 25лв. Варианти много, но както казах или японец или италианец. Най-малкото вървенето е различно, а и това че харчели по 2л. е пълна безмислица, вярно за сегменти съм, но под 4л. не съм падал. Друг е въпроса че 70-80км/ч са напълно постижими и подържани .

    Коментар


      #3
      Mupo написа:
      Съветвам те да се насочиш към нещо "по-истинско" като италянка или пък японец. Аз лично имам опит с едно Malaguti f10 50. Много корава машинка, взех я на 11000км. и за 3 години вече е на 18000км. Не се знае истинските километри. Японски двигател в италианска рама, единствения проблем беше когато баща ми реши да го мине през пароструйка и изгоря електрониката (бубина+ управление на автоматичния смукач+ още някакви неща).Лошото беше че самата електроника е на Ducati, общо взето всички ел. модове са на споменатата марка и това ме забави в намирането на часта. Открих я в Дупница за мисля 25лв. Варианти много, но както казах или японец или италианец. Най-малкото вървенето е различно, а и това че харчели по 2л. е пълна безмислица, вярно за сегменти съм, но под 4л. не съм падал. Друг е въпроса че 70-80км/ч са напълно постижими и подържани .
      споделям мнението.
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        Това мнение всички го споделяме, но както казах вече - няма нищо читаво на пазара. По принцип търся само 3 модела - това са: Aprilia SR, Yamaha Aerox или Malaguti F15 - след 2000 год. Всъшност се оглеждах и за Peugeot Speedfight 2, но в краен случай. Еми наистина не можах да намеря нищо, което не се нуждаеше от ремонт (дори и само козметичен) и то в продължение на повече от месец. А и в крайна сметка няма да дам 2 бона за нещо, и да почна да го ремонтирам после, взимам новия пък да си го оправят гаранционно. Отивам и си поръчвам Wasp-a па каквото ще да става - РЕШЕНО!
        Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Колкото и да не ми се иска да ти предложа ... и все пак по Дупница ходили? И по-специално в село Яхиново. Там са сигурно най-големите складове за возила на 2 колелета. Просто си дай един шанс още ...

          Коментар


            #6
            Там правят от два мотора един...Изпуснах шанса, но не съжалявам... за сега Yellow_Flash_Colorz_PDT_17
            Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #7
              Тогава късмет и успех с покупката.
              BRAVA 1,4 12V
              Nissan Navara

              Коментар


                #8
                chris написа:
                Това мнение всички го споделяме, но както казах вече - няма нищо читаво на пазара. По принцип търся само 3 модела - това са: Aprilia SR, Yamaha Aerox или Malaguti F15 - след 2000 год. Всъшност се оглеждах и за Peugeot Speedfight 2, но в краен случай. Еми наистина не можах да намеря нищо, което не се нуждаеше от ремонт (дори и само козметичен) и то в продължение на повече от месец. А и в крайна сметка няма да дам 2 бона за нещо, и да почна да го ремонтирам после, взимам новия пък да си го оправят гаранционно. Отивам и си поръчвам Wasp-a па каквото ще да става - РЕШЕНО!
                50 кубиково ли си тръсиш ?? че така като гледам тия модели
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #9
                  tomazo написа:
                  chris написа:
                  Това мнение всички го споделяме, но както казах вече - няма нищо читаво на пазара. По принцип търся само 3 модела - това са: Aprilia SR, Yamaha Aerox или Malaguti F15 - след 2000 год. Всъшност се оглеждах и за Peugeot Speedfight 2, но в краен случай. Еми наистина не можах да намеря нищо, което не се нуждаеше от ремонт (дори и само козметичен) и то в продължение на повече от месец. А и в крайна сметка няма да дам 2 бона за нещо, и да почна да го ремонтирам после, взимам новия пък да си го оправят гаранционно. Отивам и си поръчвам Wasp-a па каквото ще да става - РЕШЕНО!
                  50 кубиково ли си тръсиш ?? че така като гледам тия модели
                  Да, 50 сс., но свърши вече. Поръчах си нов!
                  Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    #10
                    Ей го китаеца http://www.snimka.bg/album.php?album_id=240697 Да ми е честит
                    Bravo 1.6 16v

                    Коментар


                      #11
                      Да ти е честит и хиляди безаварийни. На фаца е много добър :D .

                      Коментар


                        #12
                        Mupo написа:
                        Да ти е честит и хиляди безаварийни. На фаца е много добър :D .
                        Мерси!
                        Bravo 1.6 16v

                        Коментар


                          #13
                          Да ти е честито колега и да си го караш с кеф! :D

                          Коментар

                          Working...
                          X