Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малиииий Ужас!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малиииий Ужас!

    Майчице мила, идея си нямате какво премина преди малко през к.к. Дружба... Някакъв ураган направо, вдугнал пепел, прах и боклуци... Тамън бяхме излезли с бебо и жената и изведнъж, се притъмни и донесе (без вятър ) някакъв финен прахоляк, все едно мъгла падна, видимост под 200 метра... И като се изви оня ми ти вятър... не може да седиш прав, двама с жената подпираме количката и не може да устоим, едвам се скрихме, и с падащи наптрошени клони се разминахме... А няма да ви обяснивам къде неми се е наврял само този ситен прашец... някакъв сивкаво-бял, като пепел... Още не мога да си изплакна устата и очите... А на моста на входа на комплекса, прес моста отскубнато дърво ! Мъка ми е да си помисля, ако бяхме тръгнали, а не се бяхме скрили.... Бррррррр...!!!! Как е било в околовръст и във варна, ма тука си беше бая страх!
    Прикачени файлове

    #2
    Същото премина и през Казанлък за няма и 10 минути.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Аз писах и в една друга тема по въпроса... Ми тъй ще е вече, трябва да свикваме.Незнам само де ще крием колите от градушките...

      Коментар


        #4
        Къде го тоя ураган в Дружба колега?? Аз днес бях точно до моста за летището и само дъжд валя. Никакъв прах не видях
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #5
          Нещо подобно премина и през Русе , само че без праха !
          Никога не е късно да откриеш себе си!
          Lancia Lybra 1.8cm3 131hp V.V.T. 2002г. Бивша
          Fiat Stilo 1.6 16v Dynamic 2002

          Коментар


            #6
            infineon написа:
            Къде го тоя ураган в Дружба колега?? Аз днес бях точно до моста за летището и само дъжд валя. Никакъв прах не видях
            Това по морето Дружба-та (св. Константин и Елена по новому), до Варна

            Коментар


              #7
              И през Карлово премина около 17.30ч. за 15мин. притъмня ,много прахоляк със силен вятър ,страшничко си беше. Интересното е че между Варна и Карлово по права линия е около 270км. така наречения ураган е преминал разтоянието и е бил във Варна около 8.10-8.20ч. за около 2ч. и 50 мин. :D .
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #8
                Май верно тръгна да се рестартва планетата, по която си караме Фиатчетата
                "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                Коментар


                  #9
                  И тук премина около 18:ХХ часа! Бях в колата на един колега. Все едно бяхме в пясъчна буря. Отсреща се виждаха само фаровете на насрещно движещите се коли, а около нас кълба от пясък. Някаква лудница направо. Изпочупени клони навсякъде. Единият светофар на най-натовареното кръстовище беше отказал, мигаше само на жълто.
                  Space Star 1.9 DID

                  Коментар


                    #10
                    и през Варна мина това ...нещо...аз бях на Рибарска шатра и си пиех биричка с цаца и нещеш ли така задуха...като погледнах към морска гара тя не се виждаше имаше само един огромен прашен облак...задуха адски силен вятър и след 10 мин всичко отмина...а целия облак мина и през шатрата...мн зле...
                    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                    Коментар


                      #11
                      infineon написа:
                      Къде го тоя ураган в Дружба колега?? Аз днес бях точно до моста за летището и само дъжд валя. Никакъв прах не видях
                      Колегата е писал - КК"Дружба" Варна
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #12
                        Подобно беше и в Лозенец, а близо до офиса, в който работя, падна и светкавица. Ужасно силен вятър и дъжд, добре поне, че нямаше градушка. А като си тръгвах колата беше като с пелена от листа, които я бяха покрили. А в Разградска община какво е било...... ужас!
                        Bravo 1.6/16V ... и на газ

                        Коментар


                          #13
                          Ей забавлявате се вие, в Бургас нищо не премина
                          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                          Коментар


                            #14
                            Съжалявам, че нямах възможност да снимам на 5.04 по магистралата, някъде между Пловдив и Чирпан. Посред бял ден стана тъмно, наистина тъмно, почти като вечер, страхотен вятър и дъжд (който премина и в градушка, за щастие не забелязвам поражения), едно от пътуващите с мен деца попита дали сме в торнадо... Колите панически отбиваха в страни, аз виждах само фаровете на колата пред мен и продължих. За щастие всичко завърши благополучно.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #15
                              spark написа:
                              Ей забавлявате се вие, в Бургас нищо не премина
                              да ама скоро ще си имаме петролопровод и ще видиш ние какви работи ще снимаме :D

                              Коментар

                              Working...
                              X