Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дали да си купя??!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дали да си купя??!

    Здравейте на всички имам малък проблем и искам малко мнения трябва да избера автомобил за близо 2-3 дни, имайте предвид, че аз хич не разбирам от автомобили и това е лошото и затова искам да ми помогнете малко, сега попаднах на една автокъща в моя град и ми допаднаха няколко автомобила колата ще ми трябва за разнос на стока (дребни неща) и ми се иска да е нещо по икономично, спрях се на тези 2 модела, ако имате възможност погледнете ги и ми дайте своето мнение http://avtoborsa1.bgvr.net/index.php...id=23&Itemid=0 http://avtoborsa1.bgvr.net/index.php...id=23&Itemid=0 благодаря предварително за помоща

    #2
    Не знам дали се забелязал, но това е лека кола бе пич.Не са я мислили за разнос италианците.Като търсиш икономия вземи си баничарка дизел.

    Коментар


      #3
      Re: дали да си купя

      far4ofil4e написа:
      здравейте на всички имам малък проблем и искам малко мнения трябва да избера автомобил за близо 2-3 дни,имайте предвид,че аз хич не разбирам от автомобили и това е лошото и затова искам да ми помогнете малко,сега попаднах на една автокъща в моя град и ми допаднаха няколко автомобила колата ще ми трябва за разнос на стока (дребни неща) и ми се иска да е нещо по икономично,спрях се на тези 2 модела,ако имате възможност погледнете ги и ми дайте своето мнение http://avtoborsa1.bgvr.net/index.php...id=23&Itemid=0 благодаря предварително за помоща
      тая Croma...не знам каква икономия и търсиш айде пунтото добре, като му бутнеш задните седялки става пикап направо...според мен от двете по-подходящо е пунтото, но пак зависи какво ще разнасяш и в какви количества...иначе в противеречие с идеята на форума бих ти препоръчал Опел Комбо...
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #4
        Ако избора ти е между 2-те бих те посъветвал - Cromata.Лично аз при задаващите се жеги от 40+ не бих седнал в кола без климатик пък камо ли да работя в нея.
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          Мисля че от двете Пунтото е по-удачен вариант!Колата не може да носи много неща, но явно щом си се спрял на нея значи ще ти свърши работа, а и гори много малко !И разбира се да е по-евтина

          Коментар


            #6
            Аз избирам пунтото.
            BRAVA 1,4 12V
            Nissan Navara

            Коментар


              #7
              Вземи си Фиат Мареа Маренго 1.9
              I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

              Коментар


                #8
                Ако избора е между тези двете само, без колебание вземай Пунтото. Като горене се връзват горе-долу еднакво, а поддръжката на малкия е направо без пари. А и колкото и да е, все е малко по-ново...
                She was only a whisky maker but he loved her still.

                Коментар


                  #9
                  Кромичката е лъщарка, аз бих ти препоръчал нея, по-голяма е и на теб ще ти е по-удобно. А ако наистина си търсиш товарителна кола си земи сеат марбела или фиат панда горе долу еднакви са, баща ми има такава, всяка есен ходи до южна българия и я товари с 400-500 кг. грозде и я кара по равното с над 100 това е 900куб. двигател. Тази кола стотици пъти е пренесла двойно тежестта си и още върви. А аз лично съм вдигал с нея 165 км/ч на магистрала поддържа 130-140. А поддръжката и е смешна, то няма какво да и се счупи и гори 5-6л. , та пред пунтото ти препоръчвам да си намериш такова.
                  --Старата ръжда любов не хваща!--
                  156 sportwagon 1,9 jtd 115
                  ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                  Коментар


                    #10
                    Или един Партнер...

                    Коментар


                      #11
                      И аз съм за пунтото.Като му свалиш задните седалки има доста място.Но пак зависи какво ще носиш ако са по леки неща вземи пунтото и има по ефтина поддръжката,а и е по ефтино.
                      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                      Коментар


                        #12
                        Тоя си прави реклама на тъпия сайт... никаква кола няма да купува, всички му се вързахте. Във всеки форум е пуснал теми

                        Коментар

                        Working...
                        X