Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си вземем една пароструйка а?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    dani389 написа:
    За Софиянци ще уредя гумаджийница с намаление.За по нататък може и автомивка .
    Давай де!!! Къде? Кога?
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #32
      И аз може да говоря със собственика на единия от сервизите, който работи с магазина на Стамболийски. Дано се навие на отстъпка от труд така както получава отстъпка от магазина.
      www.CarProfi-BG.com
      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
      Най-атрактивните цени в София!

      Коментар


        #33
        Какви 10лв за външно бе, повече от 7,20 не са ми взимали и то заради това, че искам фактура. 15лв е цялостно и то старателно миене(евалла им правя), под моста на детелината на 4-ти км, пак с фактура.
        Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

        Коментар


          #34
          Dzver написа:
          Какви 10лв за външно бе, повече от 7,20 не са ми взимали и то заради това, че искам фактура. 15лв е цялостно и то старателно миене(евалла им правя), под моста на детелината на 4-ти км, пак с фактура.
          Добре бе.......така е - аре сега вникни в темата.
          "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

          Коментар


            #35
            Dzver написа:
            Какви 10лв за външно бе, повече от 7,20 не са ми взимали и то заради това, че искам фактура. 15лв е цялостно и то старателно миене(евалла им правя), под моста на детелината на 4-ти км, пак с фактура.
            14лв. е. С отстъпка от карта, 9лв.

            Коментар


              #36
              MOYA написа:
              Dzver написа:
              Какви 10лв за външно бе, повече от 7,20 не са ми взимали и то заради това, че искам фактура. 15лв е цялостно и то старателно миене(евалла им правя), под моста на детелината на 4-ти км, пак с фактура.
              Добре бе.......така е - аре сега вникни в темата.
              Ми вникнах- няма смисъл от начинанието, поне за сега. Отстъпка за членове на бъдещия клуб звучи по-добре.
              Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

              Коментар


                #37
                Темата малко се измести, но нищо Аз се чудя - добре - договаря се отстъпка в някоя автомивка, хубаво. Договаря се отстъпка и с гумаджийница. Договаря се отстъпка със сервиз ходова чат и др. Накрая каква е гаранцията че в посочените места майсторите ще си свършат качествено работата, като знаят че ще им платиш по-малко? В смисъл ако отстъпката за автомивка някъде е 2 кинта, и вместо за 5, мият за 3 - ми те още като ме видят ще си шушукат "ей ги ония с фиатите, дето искат за 3 ле’а да им светат колите" , и набързо ще я намокрят и ще кажат готово. Казвам го защото вече имам опит с талони за безплатно миене, и като ги видеха, ми я минаваха само с пароструйка, ама аз се усетих и им казвах какво да правят, и после им показвах талона за безплатно. Или пък гумаджия - вместо за баланс да вземе 20 лева, да взима 12, или 16. Каква е гаранцията че ако му оставя колата и отида някъде да пия кафе, той ще си свърши качествено работата, и изобщо се свали всички гуми? И най-опасното - преглед на ходова част и окачване - отивам, казвам "здрасти аз съм от Фиат форума , моля да ми прегледате колата, докато ида до еди къде си, след 1/2 час сее връщам. " И те вече знаят че вместо да ме таксуват 5, или 10 лева, ще трябва да го направят без пари. Съответно няма да си дават никакъв зор, и едва ли ще проверят всичко обстойно. След 13 км карам с 80 по цариградско, чупи се шарнир, изпада двигателя или нещо подобно, и кво..... е=ем ти и отстъпката от прегледа. Какво мислите по този въпрос, и дали е удачно да се преговаря за отстъпка от услуги и труд?

                Коментар


                  #38
                  Отговора е ясен.Като един прецакат и той се оплаче във форума никой друг няма да иде.Те тези отстъпки не ги дават заради черните ни очи а заради това че вместо да ходим на 5 автомивки всички ще ходим само на една и това ще и покачи оборота.А без качество няма и оборот.Но като се замисля колите в София станаха толкова много че на която и автомивка да отида все има коли - почти няма вариант да ида и да не чакам.И другият вариант със собствена пароаструйка пак е сложен - трябва място с вода, канал и ток. Най вероятно ще трябва да има и някакви разрешителни щото като се съберат няколко коли и съседите се оплачат става страшно ...

                  Коментар


                    #39
                    blagun написа:
                    dani389 написа:
                    За Софиянци ще уредя гумаджийница с намаление.За по нататък може и автомивка .
                    Давай де!!! Къде? Кога?
                    Много скоро ще е след празниците ще транспортираме машините в софия и до няколко дена ще заработи .За колеги от форума ще има преферензиани цени и най вече по голямо старание към гумите на Фиатчетата .
                    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                    Коментар


                      #40
                      dani389 написа:
                      blagun написа:
                      dani389 написа:
                      За Софиянци ще уредя гумаджийница с намаление.За по нататък може и автомивка .
                      Давай де!!! Къде? Кога?
                      Много скоро ще е след празниците ще транспортираме машините в софия и до няколко дена ще заработи .За колеги от форума ще има преферензиани цени и най вече по голямо старание към гумите на Фиатчетата .
                      Евала колега. Ще чакам да я направиш и идвам да сменям задните гуми
                      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                      FIAT БРАВО 1.2 16v
                      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                      Коментар


                        #41
                        dani389 написа:
                        blagun написа:
                        dani389 написа:
                        За Софиянци ще уредя гумаджийница с намаление.За по нататък може и автомивка .
                        Давай де!!! Къде? Кога?
                        Много скоро ще е след празниците ще транспортираме машините в софия и до няколко дена ще заработи .За колеги от форума ще има преферензиани цени и най вече по голямо старание към гумите на Фиатчетата .
                        Ето нещо казано -на място
                        "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                        Коментар


                          #42
                          Dzver написа:
                          Ми вникнах- няма смисъл от начинанието...
                          Хапсолутно!
                          Bravo 1.6 16v

                          Коментар


                            #43
                            Dzver написа:
                            MOYA написа:
                            Dzver написа:
                            Какви 10лв за външно бе, повече от 7,20 не са ми взимали и то заради това, че искам фактура. 15лв е цялостно и то старателно миене(евалла им правя), под моста на детелината на 4-ти км, пак с фактура.
                            Добре бе.......така е - аре сега вникни в темата.
                            Ми вникнах- няма смисъл от начинанието, поне за сега. Отстъпка за членове на бъдещия клуб звучи по-добре.
                            Сагласен съм,Обаче като ТЕМА отвори доста отговори,който не знаех
                            "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                            Коментар

                            Working...
                            X