Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си вземем една пароструйка а?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е, да но аз до София ако се дундуркам да я мия ... наистина клубните отстъпки са най-добре обмислената идея.
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    Коментар


      #17
      EVITA написа:
      Е, да но аз до София ако се дундуркам да я мия ... наистина клубните отстъпки са най-добре обмислената идея.
      Колежке в Пловдив не сте малко Fiat-маниаците.Но сега нема да се цепя от колектива- каквото кажете това ще е.
      "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

      Коментар


        #18
        Взимате пароструйката намирате и местенце и в неделя или събота идва един по желание да ми я носи. Аз сама ще си я измия.
        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

        Коментар


          #19
          "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

          Коментар


            #20
            ilkor написа:
            Е, не стига че "копаем" по форума сега и коли да мием Сега сериозно: Колега съвсем скоро ще бъде учредено сдружение на Фиат почитателите в България и ако не за собствена автомивка то поне отстъпка в цената някъде може да се издейства за членовете му.
            Това ще ме зарадва
            "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

            Коментар


              #21
              И да монтирате пароструйка кво- ще минате половин София за да стигнете до нея, защото няма как да е на удобно място за всички, хората живеят в различни крайща на София. Не можете ли да си миете колите на ОМВ, има бензиностаннции във всеки един район, освен това става бързо , лесно и евтино. Аз с 3 левчета си мия колата перфектно. Предполагам, че не сте такива мърди, че да не можете с 3 житона да си измиете колата. Аз имам и водоструйка на двора , ама понякога ме мързи да подготвям кабелите и мъркучите и си ходя на ОМВ.
              Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

              Коментар


                #22
                westdogg написа:
                И да монтирате пароструйка кво- ще минате половин София за да стигнете до нея, защото няма как да е на удобно място за всички, хората живеят в различни крайща на София. Не можете ли да си миете колите на ОМВ, има бензиностаннции във всеки един район, освен това става бързо , лесно и евтино. Аз с 3 левчета си мия колата перфектно. Предполагам, че не сте такива мърди, че да не можете с 3 житона да си измиете колата. Аз имам и водоструйка на двора , ама понякога ме мързи да подготвям кабелите и мъркучите и си ходя на ОМВ.
                Никъде около Красно Село, или Красна Поляна, или О.Купел1 ,илиО.Купел2 няма ОМВ с автомивка...
                "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                Коментар


                  #23
                  Нямам търпение да се основе клуба - искам да съм от първите с клубна карта :P Относно миенето на колата това не е никак рационално. Звучи оригинално обаче, спор няма. Най-добре да преговаряме...Впрочем, ще има ли мини сБИРКА този петък на OMV Бояна ??
                  www.CarProfi-BG.com
                  Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                  Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                  Най-атрактивните цени в София!

                  Коментар


                    #24
                    Всеки ден пътувам до НБУ в Овча Купел. Има ОМВ на красна поляна, точко в началото на бъл Акад. Иван посока Руския паметник. Има и на бул. България , който пък е близо до Красно село. То и аз нямам ОМВ на 100 метра от нас, ама не ми се вярва постонно да си седиш в квартала , все ще имаш път през някоя бензиностанция.
                    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                    Коментар


                      #25
                      За Софиянци ще уредя гумаджийница с намаление.За по нататък може и автомивка .
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар


                        #26
                        westdogg написа:
                        Всеки ден пътувам до НБУ в Овча Купел. Има ОМВ на красна поляна, точко в началото на бъл Акад. Иван посока Руския паметник. Има и на бул. България , който пък е близо до Красно село. То и аз нямам ОМВ на 100 метра от нас, ама не ми се вярва постонно да си седиш в квартала , все ще имаш път през някоя бензиностанция.
                        Да колега- ама аз имах впредвид,че на тези ОМВ-та няма Автомивки(от тези с Жетоните)
                        "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                        Коментар


                          #27
                          crush написа:
                          Нямам търпение да се основе клуба - искам да съм от първите с клубна карта :P Относно миенето на колата това не е никак рационално. Звучи оригинално обаче, спор няма. Най-добре да преговаряме...Впрочем, ще има ли мини сБИРКА този петък на OMV Бояна ??
                          Тва ОМВ -то на бул България ли е дето е до билата??А за пароструйката предлагам да намерим някоя гаражна клетка под наем и а не е в някой краен квартал и да стои там и да има и инструменти за разни ремонти по колата че има доста хора които нямат всички необходими инструменти.А за да се плаща наема предлагам всеки който мие или ползва нещо да оставя да речем по 1 лв. Ако се организираме може да направим доста хубаво нещо- цяла автомивка с паростуйка и шампоани където ще можем да си мием целите коли на воля.не мисля че ако е в някое по централно място ще е проблем идването дотам 1 път седмично.
                          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                          FIAT БРАВО 1.2 16v
                          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                          Коментар


                            #28
                            ОМВ на България има автомивка на самообслужване с монети. Често ходя на нея.Проблема е че за да е по спокойно трябва да се ходи по нощите ...Само да стане клуба - ще мислим за екстри

                            Коментар


                              #29
                              Колеги, има една приказка "Орташката работа кучетата я яли."По-добре си уредете отстъпка някъде, за да няма изказвания от рода на "Ае/деба нали и аз дадох пари за това, а вече пети път ходя и не мога да се вредя..." или нещо от сорта.
                              Alfa 159 SW 2.4 Ti
                              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                              Коментар


                                #30
                                утрото е по мъдро-Лека и спокойна нощ на всички
                                "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                                Коментар

                                Working...
                                X