Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си вземем една пароструйка а?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да си вземем една пароструйка а?

    Здравейте колеги, Страх ме е само да не би да е имало такава тема, и аз да не съм видялПредложението ми е следното:-Не може ли да изпратим по малко пари от всеки на някой модератор,след това той с няколко колеги да закупят една пароструйка-да я инсталнем някъде и всички от форума да си миеме колите на воля. (то това вече е безобразие-10лв. за външно)Как мислите може ли да се организира????п.п.Става дума за колегите от София
    "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

    #2
    Скоро правих каталог за пароструйки, мога да ви упътя каква и от къде, но какво общо имат модераторите на форума с общественото безплатно миене на коли?
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    Коментар


      #3
      Малиииии 17 лв.ква е тази цена.За мен над 10 лв . ми се вижда обир.Добра идея за пароструйка ,но аз мисля да си взема една водоструйка от Практикер за 99,99 лв. да си мия колата и мотора.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Ами,като се има впредвид това: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...er=asc&start=0 Случайни хора, или хора каращи велосипеди, или ролкови кънки да се занимават с пари не е за препоръчване-Модераторите поне са потвърдили позиция на хора на,който може да се разчита
        "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

        Коментар


          #5
          Това вече е нечовешко 10лв за външно те да не я мият с 5 кубика вода .Добре че на работата си имаме един маркуч с пистолетче и си я мия там та от години не съм ходил на автомивка.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            ти намери къде да я "инсталираме"събирането на пари е най-лесно :D
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Sev написа:
              ти намери къде да я "инсталираме"събирането на пари е най-лесно :D
              Ами аз съм на 6-ти етаж ама ще го мисля. Мммм май темата трябваше да е " Да намериме място за пароструйка"
              "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

              Коментар


                #8
                Аз имам идея и тя е като се направи клуба да се преговаря за отстъпки при миене. Знам даже и къде.Къде според теб да инсталираме пароструйката? Това е проблема, не самата пароструйка.
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  GTipo написа:
                  Аз имам идея и тя е като се направи клуба да се преговаря за отстъпки при миене. Знам даже и къде.Къде според теб да инсталираме пароструйката? Това е проблема, не самата пароструйка.
                  Да де-точно си редактирах горният пост....
                  "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                  Коментар


                    #10
                    Е, не стига че "копаем" по форума сега и коли да мием Сега сериозно: Колега съвсем скоро ще бъде учредено сдружение на Фиат почитателите в България и ако не за собствена автомивка то поне отстъпка в цената някъде може да се издейства за членовете му.

                    Коментар


                      #11
                      Наистина трябва да се говори на тема - Кои сме ние всъщност, колко сме и какво можем. И да вземем наистина да изградим някаква схема, според която да се знае, че ни има. По примера на AXM. Аз лично, виждам една такава сериозна тема, да се обсъди на една сериозна и продуктивна среща, на която бих присъствал. Не само за автомивките...

                      Коментар


                        #12
                        Не знам колко хора има във Форума, но проста сметка:-300 коли да се мият на ден това е средно 2700 за ден!!! пари достатъчни за един гараж под наем(или нещо подобно) и пароструйкаЧе може и кафемашината да донеса там
                        "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                        Коментар


                          #13
                          Ще се изпокараме в кой квартал да е За повечето ще е неудобно.Най-лесното е да се говори с много мивки, за членове на клуба - отстъпки.Така със сервизи, магазини, бензиностанции...и тн.Нали сме италианско-българската мафия бе
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            GTipo написа:
                            Ще се изпокараме в кой квартал да е За повечето ще е неудобно.Най-лесното е да се говори с много мивки, за членове на клуба - отстъпки.Така със сервизи, магазини, бензиностанции...и тн.Нали сме италианско-българската мафия бе
                            Всеки ден се дундуркам 1.30 мин. до работа -и още толкова след работа.Няма и да ми направи впечатление каде ще е ако тръгна да си мия колата в неделя А и друго има:-вече на която и Автомивка да ида се чака 30-40 мин.
                            "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                            Коментар


                              #15
                              Чак сега видях -> Регистриран на: 15 Мар 2005......Регистриран на: 10 Дек 2005 !!!!!леле за такива ,като вас говорех да поемат инициативата
                              "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                              Коментар

                              Working...
                              X