Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Опел Клуб поздравява свой колега, станал собственика на Фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Къде ще ми сравнявате дърветата на Джуджаро с автомобилите на Пинифарина!? Я моля ви се!

    Коментар


      #17
      Евала на колегите от опел !!!Имам и там регистрация и са страшни.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #18
        PASSARELLA написа:
        Къде ще ми сравнявате дърветата на Джуджаро с автомобилите на Пинифарина!? Я моля ви се!
        Те това исках да чуя.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #19


          PASSARELLA написа:
          Къде ще ми сравнявате дърветата на Джуджаро с автомобилите на Пинифарина!? Я моля ви се!
          E, пак така и никой не срванява Моцарт с Вивалди (или Азис със Милко Калайджиев - за по-младото поколение), ама и двамата са си велики по своему
          Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
          Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

          Коментар


            #20
            dani389 да като водомер е. Точно там е уловката. Можеш ли познаеш каква е ? По-точно на волана, защото Ситроен се хвалеха като първи с подобен дизайн.

            Коментар


              #21
              Хе хе тъкмо се зачудих за кой ли става дума и ко да видя, мойта тема в Опел форума. Първо искам да кажа, че в Опел форума намерих страхотни приятели през последните години. Хора от цялата страна. Сега където и да отида знам, че има с кой да се видя и да си изкарам готино! И всичка са много коректни и отзивчиви. Нещо което в днешно време ни липсва много в БГ. И същите тези хора са толерантни и това, че са фенове на Опел не им пречи да ме поздравят и да се зарадват на колата която избрах след Опелчето. И това ме радва страшно много. Защото трябва да има толерантност между марките и да се уважаваме защото като се замислим всеки ден се разминаваме по пътищата и няма за какво да бъдем врагове защото караме различни марки. Надявам се да има още много такива теми не само в Опел форума а и във всички други!За спора между Джуджаро и Пинифирина, реално и двете фирми имат добри и "лоши" концепции. Джуджаро е малко по-смел в представите си, но реално е много по-продуктивен. Пинифирина в момента са в криза защото работата само с Ферари на която се наблягаше дълги години даде страхотни резултати но явно не е достатъчна да се самоиздържа студиото. Надявам се да се оправят и двете фирми да доказват класата на дизайна правен в Италия който винаги е бил короната в световната авто мода.
              KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
              Land Rover Discovery 2.5TD '94
              EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
              EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
              EX: Fiat Regata 1.7D '84

              Коментар


                #22
                PASSARELLA написа:
                Къде ще ми сравнявате дърветата на Джуджаро с автомобилите на Пинифарина!? Я моля ви се!
                Мда,преди 2 дни видях форд ,ако не се лъжа фокус купе ,на което беше изписано пинифарина и се
                Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                Коментар


                  #23
                  PASSARELLA написа:
                  Къде ще ми сравнявате дърветата на Джуджаро с автомобилите на Пинифарина!? Я моля ви се!
                  Абстрахирай се от подписа ми и подплъти силните си думи с примерчета

                  Коментар


                    #24
                    Mustang - ДжуджароFerrari - ПинифаринаКакво да говоря!?

                    Коментар


                      #25
                      Страхотен пример ми даде

                      Коментар


                        #26
                        Поглед назад:Пинифарина - Ферари 288 ГТО от 1985Джуджаро - Лотус Есприт от 1985

                        Коментар


                          #27
                          Kuku написа:
                          Страхотен пример ми даде
                          Явно е до вкус. За мен, Джуджаро няма силна кола.

                          Коментар


                            #28
                            и 4-те от примерите са много грозни Edit: Даже мустанга е по-красив от ферарито, то прилича малко на дамска играчка!Който е направил типото е бил най-добрия Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                            - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

                            Коментар


                              #29
                              PASSARELLA написа:
                              Kuku написа:
                              Страхотен пример ми даде
                              Явно е до вкус. За мен, Джуджаро няма силна кола.
                              Грешка колега! От Джуджаро са излезли много модели на Алфа Ромео, като например:Алфа Ромео Шигера:Това е изключително красива кола и съм и навъртял доста километри преди години на Need For Speed! :D Ето една концепция на Джуджаро станала реалност:Освен почти цялата гама на Алфа Ромео в момента има и още много красоти като например:Феррари GG50 За колата е имало заявки но от Ферари не са позволили да се произвежда.
                              KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                              Land Rover Discovery 2.5TD '94
                              EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                              EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                              EX: Fiat Regata 1.7D '84

                              Коментар


                                #30
                                Това също е Пининфарина
                                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                                Коментар

                                Working...
                                X