Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се похваля вече съм с 15"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ко стана с тия снимки
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #17
      ади бе снимки дай и аз изкарям от нетарпение да ги видяче и аз искам си зимамкви пари ги зе?
      Fiat Brava 1.6 16V 2001

      Не на войната по пътищата !
      http://media.causes.com/ribbon/478500

      Коментар


        #18
        Наи накрая ги снимах
        Прикачени файлове
        Mercedes E200 coupe

        Коментар


          #19
          350 лв с гумитеот Дупница
          Mercedes E200 coupe

          Коментар


            #20
            как са гумите че не се виждат струва си ко идиални са честито ама има едни др. дето повече ме радватмай със седем лача са те...
            Fiat Brava 1.6 16V 2001

            Не на войната по пътищата !
            http://media.causes.com/ribbon/478500

            Коментар


              #21
              Добри са Жантите и цената им е разумна!!!Харесват ми... :D
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #22
                ivan_dmx написа:
                как са гумите че не се виждат струва си ко идиални са честито ама има едни др. дето повече ме радватмай със седем лача са те...
                Ами предните са на 1 сезон задните са поистаркани иначе са на 2 години те :D
                Mercedes E200 coupe

                Коментар


                  #23
                  От марея са ако не се лъжа,честито!
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #24
                    Grisha написа:
                    От марея са ако не се лъжа,честито!
                    Ми май не се лъжеш, колега, по едно време си мислех дали пък аз не се лъжа :D
                    She was only a whisky maker but he loved her still.

                    Коментар


                      #25
                      Йо-хо-хо, и аз се обзаведох с джанти. 4 броя 15", перфектни, без гуми, за скромнатацена от 200лв. Лошото е, че досега бях на 14" и трябва гуми да си взема, ама има време.
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар


                        #26
                        trace написа:
                        Йо-хо-хо, и аз се обзаведох с джанти. 4 броя 15", перфектни, без гуми, за скромнатацена от 200лв. Лошото е, че досега бях на 14" и трябва гуми да си взема, ама има време.
                        ехтра са ако си търсиш хубави гуми има 1на гумаджииница в люлин гумите са много добри иначе моите джанти са от марея
                        Mercedes E200 coupe

                        Коментар


                          #27
                          icomirGT написа:
                          trace написа:
                          Йо-хо-хо, и аз се обзаведох с джанти. 4 броя 15", перфектни, без гуми, за скромнатацена от 200лв. Лошото е, че досега бях на 14" и трябва гуми да си взема, ама има време.
                          ехтра са ако си търсиш хубави гуми има 1на гумаджииница в люлин гумите са много добри иначе моите джанти са от марея
                          Ок, ще питам къде е като му дойде времето, че сега съм се впуснал ведни ремонти по къщата и няма пари
                          Ex Fiat 126P
                          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                          Alfa Romeo 147 1.6 TS
                          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                          Коментар

                          Working...
                          X