Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ново Лого за Феновете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колеги виждам, че няма интерес и все пак днес поръчах малко стикери за браво от бяло фолио мат. два размера са едните са със дължина около 25 см. другите около 15 см. Ако някой иска да пише утре да се срещнем да му дам. Големия излиза 1.5 лв. малкия 1 лв.
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #17
      ...

      Утре ще бъда в София - ако искаш дай един телефон на ЛС... Мисля да взема два малки за марийка - нищо че са бравовски Ще бъда в "Хаджи Димитър" - трябва да се разберем къде най-удобно да се видим, щото не ми се ще за два стикера да минаваш половината град... Друг вариант (ама за след празниците) е да се разберем за изпращане - може и повече да нааграбя, пък ще раздавам в Плевен, ако се явят желаеши
      Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
      Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

      Коментар


        #18
        За жалост стикерите не са готови. Извиниха ми се много и попитаха дали да седяд до никое време да ги чистят, но и аз съм човек. След празниците! Много са сложни, дано не решат да искат повече пари за следващите Весели празници на всички
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #19
          Колега ако решиш да печатиш и за Пунто МК1....Ми драсни ЛС да се разберем да мина да си купя две...(може и три) !!!!Нека имам ....Мен ме радват много !!!!П.С. Весело изкарване на празниците !!!!
          Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
          Fiat Punto 1.2 16v LPG

          Коментар


            #20
            Мерси колега весело и на теб.Ще печатам но нека видя какво ще стане с тези и дали ще се навият на тази цена че доста работа май им създадох вчера Мн трудно се чистели, но споко ще направим от всички модели, само моля заявете какви искате големи или малки, и по колко бройки.ПСВесели празници
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #21
              Току що се върнах от почивка и минах да видя какво става със стикерите. ГОТОВИ СА Много красиви са станали. Малко по-скъпо ми взеха но не ми се раправяше.Ако някой иска да пише има доста бройки.
              Fiat Bravo 1.9 TD100

              Коментар


                #22
                Ето колеги... за това става въпрос, Утре на срещата ще донеса стикерите който има желание да се сдобие с такъв да заповяда.
                Прикачени файлове
                Fiat Bravo 1.9 TD100

                Коментар


                  #23
                  Подобен стикер би отивал единствено на страничен джам ...

                  Коментар


                    #24
                    wwweb написа:
                    Подобен стикер би отивал единствено на страничен джам ...
                    И аз това си мислех, но ако е на десен страничен прозорец, трябва да се направят и "обратни" стикери

                    Коментар

                    Working...
                    X