Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разочарован съм от АИ-Шумен...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разочарован съм от АИ-Шумен...

    ... т.н. "Виста Комерс"! Ето за какво става въпрос.В Билла/Техномаркет имаше поставен плакат, че всяка събота и недяля от 14-17 часа на паркинга пред Билла, всеки може да изпробава новото Браво. На оставения телефон се прави предварително записване.Вчера звъня на телефона и от другата страна ми казват, че в неделя колата ще е там в 15 часа. Аз съответно умирам от нетърпение да седна и покарам новото Браво, но това не успя да се осъществи. Чакахме повече от половин час, но никои от АИ не се появи, а нямаше и други хора като нас, които са се вързали и да чакат да покарат новата колица.Това е вторият път, в които не успявам да направя въпросния тест-драйв. Предният път ме разкараха с това, че не може ли да отворят капачката за резервоара на Линеа-та (бях го споменал в една друга тема).Е питам се на какво прилича това???После имали спад в продажбите! Ами ще имат!
    Space Star 1.9 DID

    #2
    Олеййй....ква тема си отворил...да не почвам аз, че един час трябва да пиша. Както от София, така и от Варна...ми добре, че имаме Христо, та да спасява положението.

    Коментар


      #3
      Авео написа:
      Олеййй....ква тема си отворил...да не почвам аз, че един час трябва да пиша. Както от София, така и от Варна...ми добре, че имаме Христо, та да спасява положението.
      Да, следих твоята тема с особено внимание! Интересно е, да видим сега и колагата zgabrovski, с какви впечатления е останал след покупката на Линеа-та!ПП: Не че ще купувам, но просто се изнервих да чакам и никой да не дойде.
      Space Star 1.9 DID

      Коментар

      Working...
      X