Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво щеше да бъде секса...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво щеше да бъде секса...

    Задавали ли сте си въпросът:-какво щеше да бъде секса ако не се стимулираше центърът за удоволствие в мозъка??? Или иначе казано:-Еее днес какво е горещо и слънчево и задушно-о-о, а трябва да се прибирам да правя секс...а така ми се биеше плоча на къщатата. Как мислите щеше ли да изчезне човека ? ако наистина секса не предлагаше никакво удоволствие????? Щеше ли да е потна и гнусна работа, за която даже щяхте да плащате на някой да доиде във вас да я свърши???? Че нямаше да има гейове и лесбийки то е ясно........може би нямаше и СПИН да има.как мислите вие???? п.пВ личен план -се радвам, че това е само въпрос,който задавам
    "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

    #2
    аз съм девствен не знам, какво те навежда на такива мисли, сериозно
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      BEX---GT написа:
      аз съм девствен не знам, какво те навежда на такива мисли, сериозно
      ...пък аз направих две дъщери и смятам поне още две..... ...това се казва да съчетаеш полезното с приятното...

      Коментар


        #4
        За двете дъщериДобросъвестно ти завиждам Авео мене това ми е мечтата
        "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

        Коментар


          #5
          MOYA написа:
          За двете дъщериДобросъвестно ти завиждам Авео мене това ми е мечтата
          Това имаш шанс да го постигнеш.Има си някои трикове за това. А по въпроса ти,сигурно нямаше да изчезне човечеството,дори и да нямаше удоволствие от секса,защото в този случай щеше да има един много силен инстинк за продължаване на вида.А то може и сега да е заради това,пък ние да си мислим че е удоволствие. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08

          Коментар


            #6
            тъй тъй............, ма то той явно си знае
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #7
              Авео написа:
              BEX---GT написа:
              аз съм девствен не знам, какво те навежда на такива мисли, сериозно
              ...пък аз направих две дъщери и смятам поне още две..... ...това се казва да съчетаеш полезното с приятното...
              Ммм, дъщери всеки може Аз и син направих
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #8
                Авео написа:
                BEX---GT написа:
                аз съм девствен не знам, какво те навежда на такива мисли, сериозно
                ...пък аз направих две дъщери и смятам поне още две..... ...това се казва да съчетаеш полезното с приятното...
                И аз така ама нещо син не мога.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Мене пък ме чака тежък труд за второ - пък каквото излезе - първото го видяхте какъв живак е
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Абе питай какво е сексът без кола или извън колата

                    Коментар


                      #11
                      Ми то освен хората, само маймуните правят секс за удоволствие (и делфините май ама не съм сигурен), така че ако нямаше кеф, щеше да е просто инстинкт...радвам се че не е така!
                      Fiat Punto 1.7TD
                      Mazda 626 2.0
                      Fiat Croma 2.4 Multijet

                      Коментар


                        #12
                        Забелязвам особено "болезнени" теми пуска нашия колега MOYA. Следващата вероятно ще ме хване срам да я чета даже... П.С. И колега, колкото и да ти се иска няма никой да изчезне... ако не се изтребим сами. За повече инфо раздел: ЧЕРНА ХРОНИКА. Моля, ви хора карайте с умерена скорост и се радвайте на живота си.
                        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                        Коментар


                          #13
                          EVITA написа:
                          Забелязвам особено "болезнени" теми пуска нашия колега MOYA. Следващата вероятно ще ме хване срам да я чета даже... П.С. И колега, колкото и да ти се иска няма никой да изчезне... ако не се изтребим сами. За повече инфо раздел: ЧЕРНА ХРОНИКА. Моля, ви хора карайте с умерена скорост и се радвайте на живота си.
                          Моля да ме раберете всички:-ЗА МЕНЕ НЯМА ПО БОЛЕЗНЕНА ТЕМА ОТ ЧЕРНАТА ХРОНИКА (моля модераторите да не пипат главните ми букви ЗАЩОТО ГО КРЕЩЯ ТОВА) Няма нищо по грозно и тъпо от това един живот да изчезне нелепо или заради бутилка алкохол...........Всички други теми са мимолетни с цел разнообразяването на всички и отминават ,като Хитлеристките маршове........................Мислех темата да е : кое според вас е G-точката при автомобилите ама нема да я пускам
                          "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                          Коментар


                            #14
                            A аз имах нещо друго предвид, но уви останах неразбрана.
                            SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                            Коментар


                              #15
                              EVITA написа:
                              A аз имах нещо друго предвид, но уви останах неразбрана.
                              ОК колежке Обаче прочитайки предният ви пост-почуствах как четен брой карамфили падат върху капака на ковчега на тази тема.....пояснете
                              "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                              Коментар

                              Working...
                              X