Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Един космос - BМW 330D

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: !

    abarth77 написа:
    Fiat_Alfa_Fen написа:
    именно колега, и аз така мисля, толкова са скучни че неможе повече!Иначе има яки баварки ама са недоизмислени!
    Да, бе, Росене, особено новото BMW М3 Coupe е много "скучно" Вие луди ли сте, бе, хора! Понякога сте такива сектанти, че чак ми заприличвате на тези от едни други форуми
    Глей са как окакахме на човека темата . Това си е до вкус бре хора, нали знаете руската поговрка... Може и да са хубави колите, но мен не ме изпълват емоционално. Към това число мога да прикача например и Ферари, Ролс-Ройс... не ме кефат и това си е. Това е като да ме питаш зашо никога не си купувам шоколадов сладолед, а кълва на ванилия и сметана, или защо предпочитам къмпинга пред удобно 5*-но легло... Като цяло нямам марка на която да се кланям, може би Ламбо-то отива на там, но и там не ми харесват всички модели. От доста марки имам и фаворити, но ставаше въпрос, че за тези гореизброение цялостното творчество не ми понася А последната реплика ми звучи по-фанатично, от колкото някои други сме сектанти - е как така може да има някой на който да не му харесва това?! Еми има, това еП.С.: Поста е написан с усмивка и без никакви лоши помисли към никой и никоя марка

    Коментар

    Working...
    X