Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов фен от Варна с Croma

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов фен от Варна с Croma

    Здрасти на всички, скоро се сдобих с Крома Турбо, 93та година....нов внос е,сменил съм: ангренажни ремъци (два), 3те ролки, филтри(майстора си начупи ръцете докато смени въздушния ), масло селениа голд 10В40, датчик за темп на водата, спирачни маркучи към апаратите,изправих джантите, баланс гуми и утре ми предстои реглаж на преден мост...колата е попаднала в добри ръце и мисля, че ще се грижа добре за нея....екстрите са ви познати...Имам един въпрос!!!КОЛКО ГОРИ ТОЗИ АВТОМОБИЛ?на мен ми дава разход градско 16 бензин някъде?!?! нормално ли е?къде във Варна мога да отида да е погледне някой който разбира от италиянски автомобили?тази неделя ако искате да се видим да се запознаем с някой момчета да пишат дано да ви хареса
    Прикачени файлове
    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

    ex: 145QV 97'

    #2
    Ами 2.0 турбо колко искаш да гори и то градско? Това същия двигател като на Ланча Тема турбо и.е. ли е?
    Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

    Коментар


      #3
      Ами колега ти 100 км градско във Варна за колко часа ги мина ,спомниси и се замисли дали е възможно да гори 16.А за сервизи има няколко сервиза за италианки .А количката изглежда перфекно със здраве да си я караш.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Значи.. Не може да пипаш кола без да знаеш колко гори. Ако си покер плеър, евала... Успехи. Ама винаги съм се чудил, добре бе колега като не ти стиска тоа бензин.. Зимай дизела бе (ако не смяташ да е газ). Имам познат с Крома дизелче. Еми тотален звяр, комфорт, не гори много.. Абсолютен кеф. Къде се вреш между шамарите..... Колко пари я взе?ПС: Извини ме, колега! Честита придобивка! Страшна, наистина страхотна кола! Безаварийно и дано да те обича!
        Fiat Stilo 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Ами исках нещо по-бързичко, но очаквах разход около 12-13.... и затова просто питам газово едва ли ще си сложа на колата, но пак незнам...взех я 2700;в от един салон...просто тази неделя исках да се видим защото другата е велик ден пък и на 28 заминавам за италия и ще се върна юни....ако на някой му се идва да пище
          GTV 01', GTV 99', Spider 98'

          ex: 145QV 97'

          Коментар


            #6
            Честито колега.Много безаварийни километри ти пожелавам. Според мен разхода си е супер. Нормално ми се струва да харчи толкова с този двигател.
            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
            BMW X3 3.0D Aut

            Коментар


              #7
              Кожените седалки на Крома винаги много са ме кефели, уж и на Мареа-та са почти същите, ама някакси...Супер е колата.
              Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

              Коментар


                #8
                честито бе..ноу убава Крома-та... безброй безаварийни километри дано!Отиди до сервиза на "ауто италия"...уж там са най-добрите!
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар


                  #9
                  нови снимки

                  Ето ви малко снимки от днес...Дано да ви хареса в пълния и блясък :D
                  Прикачени файлове
                  GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                  ex: 145QV 97'

                  Коментар


                    #10
                    :D
                    Прикачени файлове
                    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                    ex: 145QV 97'

                    Коментар


                      #11
                      Прикачени файлове
                      GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                      ex: 145QV 97'

                      Коментар


                        #12
                        Ай сиктир бе тя на снимките като от списание излязла да си я лъзгаш със здраве!
                        --Старата ръжда любов не хваща!--
                        156 sportwagon 1,9 jtd 115
                        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                        Коментар


                          #13
                          Някои от снимките, ако не и повечето) ставот за календара на форума!
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #14
                            Тя много арна бе.Голям лъскач!Дано не ти образува нерви и много безаварийни км. ти пожелавам
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              #15
                              колегасупер ти е колицатаобаче липсва нещоземи си лепни на задния джам стикер със сайтаще стои яко
                              Fiat Brava 1.6 16V 2001

                              Не на войната по пътищата !
                              http://media.causes.com/ribbon/478500

                              Коментар

                              Working...
                              X