Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мойта машинка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мойта машинка

    Това е моя звяр- да ви питам нормално ли е да нямам дебитомер на въздуха?Нали е много готино :D Днес го минах пак през кат и вече си имам и малък талон и стикер за преглед. Много му се радвам
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Еми честито колега. Със здраве да си я караш.
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    Коментар


      #3
      Да, нямаш дебитомер!
      Space Star 1.9 DID

      Коментар


        #4
        1.6 16V мотора няма MAF (дебитомер), а "разбира" колко въздух постъпва в мотора по косвен начин чрез MAP. MAP-a мери разликата между атмосферното налягане и засмукването (подналягането) в колектора.
        Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
        Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

        Коментар


          #5
          ехааа, се и аз да нямах, слагай спортен филтър тогава, звукът ще ти стане много як пп я издай, къде си намерил тази гърбица, че съм наумил едно боядисване отдолу пък ми трябва точно такова в софия ли е?
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            Бррр мани тоя звук аз се чудя как да я направя по тиха че няма катализатор а една тръба и реве а ти ми даваш идеи да я правя да реве като самолет. Предпочитам да ми е тихичко рева си го имам и без това от ауспуха в големи количества. А каква е връзката между дебитомера и спортния филтър? преди дебитомера неможеш ли да сложиш??А "ГЪрбицата" е в софия квартал манастирски ливади, малко преди последната спирка на автобус 65. Имай предвид че преди гърбицата има една огромна локва а в канала отдолу стъпваш в масло
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #7
              infineon написа:
              Бррр мани тоя звук аз се чудя как да я направя по тиха че няма катализатор а една тръба и реве а ти ми даваш идеи да я правя да реве като самолет. Предпочитам да ми е тихичко рева си го имам и без това от ауспуха в големи количества. А каква е връзката между дебитомера и спортния филтър? преди дебитомера неможеш ли да сложиш??А "ГЪрбицата" е в софия квартал манастирски ливади, малко преди последната спирка на автобус 65. Имай предвид че преди гърбицата има една огромна локва а в канала отдолу стъпваш в масло
              Това е до нас и аз ходя на тази рампа. бронята малко опира точно като стъпваш да се качваш, а селяните си точат маслата директно долу и трябва се ходи с маслоустойчиви обувки даже и бравото ми е същото.
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                Слагай филтъра , аз имам същото и имам филтър , като влезне в обороти вади наистина много добър звук , спортен но не прекалено шумен , на мен поне много ми харесва
                forza la FIAT
                http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                Коментар


                  #9
                  дам, така е, не става шумна, а звучи по-спортно, но в никакъв случай шумна просто, ако имаш дебитомер и се спортно филтрираш има голам шанс да изгори и за това не съм си сложил, а ти, като нямаш, няма какво да ти изгори и само хубав ще ти е с него, ама си вземи някой хубав, КиН, примерно
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар


                    #10
                    BEX---GT написа:
                    дам, така е, не става шумна, а звучи по-спортно, но в никакъв случай шумна просто, ако имаш дебитомер и се спортно филтрираш има голам шанс да изгори и за това не съм си сложил, а ти, като нямаш, няма какво да ти изгори и само хубав ще ти е с него, ама си вземи някой хубав, КиН, примерно
                    Ами имам мерак ама по натам че хубавите спортни филтри са си пари а в момента съм фалирал. А и ме плашиха че се пръскал с кал спртния филтър ако го сложа на мястото на стандартния.Колега Pacumba я кажи къде точно си ти че аз живея малко преди рампата точно. Май сме комшии с тебе :D
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар


                      #11
                      infineon написа:
                      BEX---GT написа:
                      дам, така е, не става шумна, а звучи по-спортно, но в никакъв случай шумна просто, ако имаш дебитомер и се спортно филтрираш има голам шанс да изгори и за това не съм си сложил, а ти, като нямаш, няма какво да ти изгори и само хубав ще ти е с него, ама си вземи някой хубав, КиН, примерно
                      Ами имам мерак ама по натам че хубавите спортни филтри са си пари а в момента съм фалирал. А и ме плашиха че се пръскал с кал спртния филтър ако го сложа на мястото на стандартния.Колега Pacumba я кажи къде точно си ти че аз живея малко преди рампата точно. Май сме комшии с тебе :D
                      Няма да го слагаш на мястото на стандартния,ще срежеш маркуча по нагоре, малко преди клапата за въздух,ако искаш ще снимам моята да видиш точно къде е , аз карам така 3 год и нямам проблеми
                      forza la FIAT
                      http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                      Коментар


                        #12
                        bravosx 1,6 16v написа:
                        infineon написа:
                        BEX---GT написа:
                        дам, така е, не става шумна, а звучи по-спортно, но в никакъв случай шумна просто, ако имаш дебитомер и се спортно филтрираш има голам шанс да изгори и за това не съм си сложил, а ти, като нямаш, няма какво да ти изгори и само хубав ще ти е с него, ама си вземи някой хубав, КиН, примерно
                        Ами имам мерак ама по натам че хубавите спортни филтри са си пари а в момента съм фалирал. А и ме плашиха че се пръскал с кал спртния филтър ако го сложа на мястото на стандартния.Колега Pacumba я кажи къде точно си ти че аз живея малко преди рампата точно. Май сме комшии с тебе :D
                        Няма да го слагаш на мястото на стандартния,ще срежеш маркуча по нагоре, малко преди клапата за въздух,ако искаш ще снимам моята да видиш точно къде е , аз карам така 3 год и нямам проблеми
                        Я дай снимка да видим сигурн ще ми хареса
                        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                        FIAT БРАВО 1.2 16v
                        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                        Коментар

                        Working...
                        X