Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за IE6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    deadairplane написа:
    Може пък и наистина да поназнайвам, може би имам и няколко сертификата на Майкрософт, може и да имам и стаж в тая работа, може и този стаж да е в компания, която е в пъти по-голяма като служители от населението на България, може и да съм се доказал вече, това не са празни приказки без покритие. Ами ти? А за намеци към други потребители аз нищо никъде не виждам. За сметка на това виждам директен пример, човек който би трябвало да служи за подражание, дори и името съм му казал, това не е намек, направо си е натвърд
    Сори, ама като си такъв гуру, що не се изкажеш по моя проблем... Иии, въпреки че нямам никави сертифиакти, пък били и те Майкрософтски, и въпреки че се познаваме и нямам намеса във вашите спорове ще кажа следното:Тонът ти никак не ми харесва!Помисли над това, съзерцавайки закачените на стената отличия...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #32
      Мен не ме месете Аз от няколко години съм макюзер и не съм докосвал Майкрософтска боза ... ама оправяла се с няколко клика ... браво Ако имате въпроси касаещи MAC OSX - заповядайте

      Коментар

      Working...
      X