Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за IE6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ilkor написа:
    .......Сори, видях че вече са ти го препоръчали това ...В този файл би трябвало да има само това:127.0.0.1 localhost
    Точно само това е написано там.Когато оставя някой от адресите,които не се отварят,достатъчно дълго време(изчаквам да зареди страницата).Накрая не ми се отваря заявената страница,но не ми дава и съобщение за грешка,просто прозореца премигва и си остава предишната отворена страница.

    Коментар


      #17
      LiGuru написа:
      Със сертификатите как сте, разрешени ли са..... виж каква грешка дава браузера, питай ги каква система ползват за криптиране, сверен ли е часовника . Всъщност си адни сертификата ръчно и после ми дай телефоните на тия IT спецове да ги психясъм... Гаранция са преписвали готови скриптове за по-бързо....
      При всяко влизане иска одобрение на неподписан сертификат.Браузера след като седи по 2-3 мин замръзнал и уж нещо зарежда, накрая дава Page cannot be displayed...Часовника е сверен 100%...Единственото за което се сещам е че няма всички възможни ъпдейти на винбоза, сега ги пуснах да се рпавят и ще видим след някой друг ден като си ги насвали.МИлся да замъкна моя лаптоп там да видя какво ще стане - в къщи ми отваря всичко.Ако и той там неще - значи е нещо от мрежата, ама каво ще е ....В този офис и домашния ми рутър са 1:1 с еднакви настройки...Освен доставчика да е направил някакво ограничение на тяхната подмрежа, иначе е един и същ.
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #18
        Този проблем започва много да ме дразни.Деинсталирах IE7 -проблема пак си остана.Изтрих папката на IE,почистих регистрите и копирах папката му от друг компютър.Първият път отвори сайт,който преди не искаше и после пак спря.С друг браузър проблема го няма.Това да сложа друг браузър ми е най-лесно,но някои хора са си свикнали с IE и ....проблеми,клиентите трябва да са максимално улеснени.Дайте идеи какво да правя,че не ми се иска да го преинсталирам.

        Коментар


          #19
          peho написа:
          Този проблем започва много да ме дразни.Деинсталирах IE7 -проблема пак си остана.Изтрих папката на IE,почистих регистрите и копирах папката му от друг компютър.Първият път отвори сайт,който преди не искаше и после пак спря.С друг браузър проблема го няма.Това да сложа друг браузър ми е най-лесно,но някои хора са си свикнали с IE и ....проблеми,клиентите трябва да са максимално улеснени.Дайте идеи какво да правя,че не ми се иска да го преинсталирам.
          Пробвай с:1. - оправяне на ИП протокола - netsh int ip reset c:resetlog.txt2. - преинсталация (поправка) на сокс-а3. - ако има инсталирана антивирусна програма я премахни и пак пробвай!Всичко това само ако си сигурен, че в същата мрежа на друг компютър няма проблем. Такива от рода "във вкъщи съм със същият рутер, същите настройки, същия доставчик...." не е много красноречив факт, за да нямат на другото място проблеми!
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #20
            И това не помогна.Компютрите са в една и съща локална мрежа,включени в един switch и от там в модема.Сравнявам два компютъра в тази мрежа.

            Коментар


              #21
              Още 3 идеи. Първата предполагам, че си я пробвал вече: да върнеш Windows към някаква по-стара дата чрез System Restore и пак да пробваш.Втора идея: пробвай тези сайтове да ги достъпиш по IP адрес Не да ги пингваш, а да ги достъпиш не чрез името им, а по IP адрес. Ако се достъпват и става дума за ограничен брой сайтове, след това ще добавиш във файла HOSTS по един ред за всеки от тях и проблема ще се реши.Трета идея: да направиш нов юзер на същия компютър и да пробваш с него.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #22
                Yavor написа:
                LiGuru написа:
                Със сертификатите как сте, разрешени ли са..... виж каква грешка дава браузера, питай ги каква система ползват за криптиране, сверен ли е часовника . Всъщност си адни сертификата ръчно и после ми дай телефоните на тия IT спецове да ги психясъм... Гаранция са преписвали готови скриптове за по-бързо....
                При всяко влизане иска одобрение на неподписан сертификат.
                Firefox
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #23
                  snake написа:
                  Още 3 идеи. Първата предполагам, че си я пробвал вече: да върнеш Windows към някаква по-стара дата чрез System Restore и пак да пробваш.Втора идея: пробвай тези сайтове да ги достъпиш по IP адрес Не да ги пингваш, а да ги достъпиш не чрез името им, а по IP адрес. Ако се достъпват и става дума за ограничен брой сайтове, след това ще добавиш във файла HOSTS по един ред за всеки от тях и проблема ще се реши.Трета идея: да направиш нов юзер на същия компютър и да пробваш с него.
                  По IP също не ми ги отваря,обаче ми изкара съобщение че страницата не е намерена.

                  Коментар


                    #24

                    Коментар


                      #25
                      Сетихме се.Проблемът вече е решен.Само с пълна преинсталация на Windows с форматиране на диска,се оправиха нещата.

                      Коментар


                        #26

                        Коментар


                          #27
                          По друг начин не се оправяше.

                          Коментар


                            #28

                            Коментар


                              #29
                              Може и да е с няколко клика,което малко ме съмнява,може и да не е,не мисля че си запознат с всичко,което съм направил за отстраняването на проблема.Тук съм попитал за помощ,ти като нямаш желание да помогнеш,поне не се прави на всезнаещ господ.Освен това намеците ти спрямо мен,а в онази тема(без дори да съм я поглеждал предполагам за коя става дума) и спрямо други потребители на форума,са излишни,не всички можем да сме умни като теб.

                              Коментар


                                #30

                                Коментар

                                Working...
                                X