Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регистрационен номер с 6 цифри.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Аз е тва Бентли щракнах на телевизионната кула
    Прикачени файлове
    Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD
    Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
    Alfa Romeo 155 2.0 8V

    Коментар


      #32
      Явно идеята е за 6 цифри - пък дали са еднакви, не е важно Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

      Коментар


        #33
        PASSARELLA написа:
        Явно идеята е за 6 цифри - пък дали са еднакви, не е важно Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
        Еми колега замисли се, тези с еднакви цифри са прекалено малко, а паралийте много
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #34
          gantcho написа:
          Тук в София бях видял една мацка с червено Волво на чиято табелка пишеше WODKA. Не знам що го беше писала с W. Дали пък не беше полска тази регистрация... Чак й свирнах от кеф
          Прикачени файлове

          Коментар


            #35
            Аз пък ако ще давам 7 бона за номер (наистина толкова струват, нито повече, нито по-малко), не бих го направил за еднакви цифри. Щях да си напиша името, или поне нещо по-интересно (щото името ми не става с позволения набор букви). Например" СН 1" или " У РАААА" (или "У НАС ?")Мдааа. Оказва се, че в БГ са най-скъпите "скъпи" номера в света...А иначе номерата с ВА ХХХХХХ са си военни, а тези с СР ХХХХХ са на гражданска защита.За регистрационните номера в БГ съм писал дори и аз и тук: http://bg.wikipedia.org/wiki/Регистрационен_номер_на_МПС_(България)

            Коментар


              #36
              Абе преди седмица един каруцар с Audi A8 2.5TDi комби ми се наби в очите - номера му беше PB666666 та се заинтересувах колко струват, но нещо не получих много адекватен отговор. И цена от 7 бона също ми е неадекватна - явно щото еднаквите скъпи коли станаха много и за това си слагат уникални табели да се познават от далече. Аз пък се кефя на един Мерцедес GL550 с 4.4l бензинов двигател - за сега е единствен във Варна и на собственика не му се налага да слага табела за 7 бона. Не, че номера му е по-малко забележим
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #37
                ...нашия кмет има шест единици баси мутрягата :D тези номера вече не са хит! На мен ми е чудно какво следва...?
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар


                  #38
                  jenshen73 написа:
                  един каруцар с Audi A8 2.5TDi комби ми се наби в очите
                  Хе хе колега пробвашни дали внимаваме май а?

                  Коментар


                    #39
                    А ето какво си имаме в Габрово:
                    Прикачени файлове
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      #40
                      а, ето за това говорех аз. Как на кола за 4-5 бона ще и сложат рег. номера за 7. Това е много инересно??

                      Коментар


                        #41
                        Този с 0000 струва 1000 лв. Аз обаче не вярвам да е истински...

                        Коментар


                          #42
                          Kuku написа:
                          Този с 0000 струва 1000лв. Аз обаче не вярвам да е истински...
                          Не знам дали е истински снимката не е моя а от mobile.bg, но при уголемяването й на личи да е преправена.
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар

                          Working...
                          X