Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От друг форум: На борба с дупките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    От друг форум: На борба с дупките

    Много добра идея за борба с дупките се роди в моторджийския форум Байкърз:http://bikerz.netissat.bg/viewtopic....er=asc&start=0Аз смятам да се включа - поне ще е весело, ако София стане с нашарени улици за няколко дни. Може пък на някой да му направи впечатление
    APRILIA Mille R '01

    #2
    Моторджиите винаги са били пичове и пълни с идеи!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Според мен, първичния вариант по ще събуди медиен интерес. Като им теглиш една, хем ще ти олекне, хем ще маркираш дупката, хем изразяваш и гражданска позиция

      Коментар


        #4
        kiro_of_the_day написа:
        Моторджиите винаги са били пичове и пълни с идеи!
        Така е... те обичат да лепят етикети! Много ме кефят и различните им идеи, как да се залепят по-ефектно като гербови марки в рейсове и дувари Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

        Коментар


          #5
          И на мен ми допада техние вариант за борбата с дупките особено първия вариант .От сега си представям как за 2/3 дена целия град ще усъмне надтписан.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            Не знам за вас, но аз го приемам напълно сериозно и смятам да задействам плана (поне за себе си). Ако не ги махнат дупките, поне ще знаем кога да намаляме. Много, много добра идея!
            Fiat Stilo 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              И аз го приемам сериозно ,даже ще си поръчам шаблонче .Знам една улица по която за 300 метра ще ми трябват поне 4 спрея.
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар


                #8
                PASSARELLA написа:
                Много ме кефят и различните им идеи, как да се залепят по-ефектно като гербови марки в рейсове и дувари Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                Доста дебелашка шега...
                APRILIA Mille R '01

                Коментар


                  #9
                  Милен написа:
                  PASSARELLA написа:
                  Много ме кефят и различните им идеи, как да се залепят по-ефектно като гербови марки в рейсове и дувари Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                  Доста дебелашка шега...
                  Колега пряко ме засягаш , а освен мен има над 20-30 моторджии в форума.Според писанието ти ще ти достави огромно удоворствие ако ме видиш някаде залепен като гербова марка , или съм те разбрал погрешно .
                  Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                  Коментар


                    #10
                    Имам няколко спрея и почвам..... и снимки ще има, обещавам
                    BMW E90 320D
                    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                    Коментар


                      #11
                      Погрешно сте ме разбрали. Това, което искам да кажа е, че изобщо не приемам идеи за позиция от камикадзета. Ставал съм свидетел на 4 катастрофи на мотористи, една от които на мой познат. 3 от тях завършиха със смърт, моя познат оцеля наполовина. Мотористите по-добре да помислят как да се впишат някак си в правилата на движение. След това, всичко останало!

                      Коментар


                        #12
                        Така е, мотористите нарушаваме правилата за движение. Също толкова често, колкото и всички останали участници на пътя. Но това не означава, че всичките сме безмозъчни идиоти, които имат суицидни намерения. Камикадзета? Всеки си има право на мнение и ако твоето е такова, не разбирам защо изобщо пишеш в тази тема...
                        APRILIA Mille R '01

                        Коментар


                          #13
                          Милен написа:
                          Така е, мотористите нарушаваме правилата за движение. Също толкова често, колкото и всички останали участници на пътя. Но това не означава, че всичките сме безмозъчни идиоти, които имат суицидни намерения. Камикадзета? Всеки си има право на мнение и ако твоето е такова, не разбирам защо изобщо пишеш в тази тема...
                          имам приятели мотористи и за съжаление ще ти кажа че 100% от тях са със катастрофа.а катастрофа с мотор без счупване няма.определено не мисля че "..всичките сме безмозъчни идиоти, които имат суицидни намерения.."но не е приятно да гледаш 25 годишна вдовица и 3 годишно сираче и да знаеш че бащата се е подвел по адреналина и е свършил земния си път с удар със 100 км/ч карайки мотор!За съжаление опита ми подсказва че не е случаен афоризма:"Има два вида мотористи - такива с катастрофа и такива които още нямат катастрофа"Когато прекарах известно време на Албиона ми направи впечатление , че тамошните мотористи са МНОГО по-разумни от нашите. Може би повече ценят живота си?

                          Коментар


                            #14
                            Мотористите в България не са дошли от Марс... Те са си нормални обикновени български граждани. Да кажеш, че всичките са безрасъдни е все едно да кажеш, че всички шофьори са такива. Аз не мисля така. Както и да е - идеята на онзи "донор" (защото и така ни наричат също) е чудесна и аз мисля да я подкрепя. Не само като моторист, а и като гражданин на тази държава, на който явно все още му пука...П.С. Никой не е застрахован от катастрофи. Просто мотористът не е предпазен от ламарини. Всеки сам за себе си си преценява как кара. Между другото огромният процент катастрофи с мотористи се дължи на автомобили, предприели ляв/обратен завой, без да се огледат и сигнализират.
                            APRILIA Mille R '01

                            Коментар


                              #15
                              Моят познат си купи някакъв хубав мотор - за 6500 лева. 5 часа след като го купи вече беше в Пирогов - 4 ребра, двата крака и една ръка, комоцио, куп кожа насред полето...ужасно е. Вероятно е готино да караш мотор - но по улиците...не!

                              Коментар

                              Working...
                              X