Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СПЕШНО! Трябва ми познат в СГ Прокуратура!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СПЕШНО! Трябва ми познат в СГ Прокуратура!

    Някой да има познат прокурор в Софийска градска прокуратура?Моля свържете се с мен на ЛС.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    За да не ме разберете погрешно, уточнявам че ми е необходим ако може да помогне за предотвратяването на едно престъпление,което знам, че ще бъде извършено, а не за да покрива или замазва такова.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Обади се на 166 бе мен!!!

      Коментар


        #4
        PASSARELLA написа:
        Обади се на 166 бе мен!!!
        Пич това е телефона на МВР по дяволите!Ти вярваш ли на МеВеРе!? Аз не! Отбой - свързах се с когото трябва!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Малко встрани от темата, но не точно пак има участие МВР. В моя град зачестиха измамите на две личности, които предлагат VIPкарти за александровска болница. Действат напринципа с избиране на някоя по-голяма фирма (в случая Kraft foods), половин часова оратория как за 30лв. в случая получавате 50%намаление на всички услуги в споменатата болница. Вързаха се доста колеги, след това все пак успяха да се усетят и звънаха в болницата. Там обясниха че тези лица са измамници и са обявени за общонационално издирване. Лицата ги спряха на КПП-то, обадиха се на господата полицай които казаха - Ако са ви върнати парите ги пуснете ... и ги пуснаха ... голема грешка. Та много са точни господата от МВР .

          Коментар


            #6
            Аз се зачудих що пък трябва да е познат прокурора. И непознат пак щеше да свърши работа.Хванаха ли престъпника вече :D
            Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

            Коментар


              #7
              Трябвало е преди да извикате полицията да ги поподготвите за отделението по "Травматология" на Александровска болница.Нали са и с намаление там...

              Коментар


                #8
                riiid написа:
                Трябвало е преди да извикате полицията да ги поподготвите за отделението по "Травматология" на Александровска болница.Нали са и с намаление там...
                Дам - трябваше да вземат парите да се обадят на всички колеги които си платиха и да се гледаме по БТВ . Въпроса е че МВР не си мръднаха и малкия пръст да направят нещо. А сега си представи че лично на теб ти се случи подобно нещо, а не на някоя голяма фирма, като в случая дори пак бяхме отрязани.

                Коментар

                Working...
                X