Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как ви се вижда тази цена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Lane Staley написа:
    Всъщност защо ви е аларма?
    За "каскирането" Yellow_Flash_Colorz_PDT_12 ... май не правят каско без да има "пиу-пиу"

    Коментар


      #17
      Да. Но аларма само за това струва 30-40 лева.
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #18
        Lane Staley написа:
        Всъщност защо ви е аларма?
        Преди ми тряваше като ме удари комшията да чуя и да изляза :D сега на бравото ще му правя каско и хич не ми и трява, ама гадните застрахователи искат. Някой ако е чувал застраховател да не иска аларма да пише да знам къде да ходя, че не ми се слага аларма
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #19
          van_dal написа:
          Lane Staley написа:
          Всъщност защо ви е аларма?
          Преди ми тряваше като ме удари комшията да чуя и да изляза :D сега на бравото ще му правя каско и хич не ми и трява, ама гадните застрахователи искат. Някой ако е чувал застраховател да не иска аларма да пише да знам къде да ходя, че не ми се слага аларма
          Ела, давам ти моята, минаваш и ми я връщаш Мога да ти кажа и друг начин - отиваш в една фирма, на лични мога да ти кажа коя, срещу 60 лв ти слагат временна аларма, правиш застраховка и после отиваш при тях и имаш 2 варианта за действие:а) Връщаш алармата и си вземаш паритеб) връщаш алармата и слагаш нормална като ти приспадат парите за временната
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            #20
            msi написа:
            Бих казал, че твоята е по малко от 100 лв. Останалото до 155 е монтажа и далаверата на алармаджията.Я си кажи модела на алармата.
            PASSARELLA написа:
            Моята е 145лв - с монтажа 155.
            Българска е, и цената и без монтаж е 145 лева. С монтаж - 155. Не е някаква голяма фирма - едно гаражче на улица "Орел" в Лозенец. Пича е майстор от класа.SUN Maxshield 3CHИма плаващи кодове, шумни - безшумни режими, имобилайзер, автоматични заключванки, вдигане на стъклария...Имаше и по 50 кинта, но когато я слагах имах бол пари - сложих я. Между другото това момче ми поддържа и токовете по колата.

            Коментар


              #21
              jenshen73 написа:
              Бах мааму. Аз знам един дето ги слагаше без пари - алармите за по 200лв обаче... Абе хора, що не цените своя и чуждия труд?
              Много си прав колега.Когато вземаме пари винаги ни се струва,че са малко а когато даваме.....все много ни се струва.От 10 години монтирам аларми,и съм преценил ,че за знанията и отговорността която поемам ,50-100 лв. монтаж на аларма(според колата) е цена която ме устройва.Ако мисли ,че може сам ,да си я монтира.Малко извън темата....Правя си ремонт в къщи,и цена 4лв/кв. за редене на ламинат според вас как е???Или 10лв./кв за редене на гипсокартон. ???Или 50лв. на точка за ВиК.????На всеки труда му е скъп
              Fiat Bravo 1.9 JTD

              Коментар

              Working...
              X