Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ето Ви една тема за тунинга !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ето Ви една тема за тунинга !

    Ето Ви една тема, в която е обяснено всичко подробно за тунинга - четете внимателно и се учете - така се прави ! :Dedit: Унесох се и пропуснах да сложа линка :D http://burgastalk.com/viewtopic.php?f=45&t=297

    #2
    Реших да им дам една тема за размисъл - само вижте последния пост :Dedit: един приятел също ще се включи за повече реализъм ... ще стане весело - само гледайте сеир :D

    Коментар


      #3
      Темата е изключително глупава Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
      www.CarProfi-BG.com
      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
      Най-атрактивните цени в София!

      Коментар


        #4
        crush написа:
        Темата е изключително глупава Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
        именно, пуснал съм я за да се посмеете... ти като ми видиш постовете само и ще ти стане ясно :D

        Коментар


          #5
          Направо ме разби,братле!!!! Ама и тия как кълват...Ще става весело!
          Fiat Punto 1.1 6Speed

          Коментар


            #6
            Разкрит си! Сега като се навъдят едни Г60-та и едни ГСИ-айки немое се спасиме тука с тея "италиянски консервени кутийки" . Давайте да слагаме по едно еку и да летим
            Fiat punto 1,1
            Fiat bravo 1,6 16v
            Fiat bravo 2,0 20v
            Honda civic 1,5
            BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

            Коментар


              #7
              KrAs написа:
              Разкрит си! Сега като се навъдят едни Г60-та и едни ГСИ-айки немое се спасиме тука с тея "италиянски консервени кутийки" . Давайте да слагаме по едно еку и да летим
              трябваше да не се хвали тук-там :D :D :D който не е чел темата:"kiler_4o е няква тъпа шматка дето обикаля по форумите на италянските консервени кутийки да възхвалява "тунинг" познанията на нашите потребители"
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Мен ми е интересно Novakov кой е :D Kак така е стигнал до тези 2 форума :D

                Коментар


                  #9
                  kiler_4o написа:
                  Мен ми е интересно Novakov кой е :D Kак така е стигнал до тези 2 форума :D
                  Ми човека яквно има връзки,познава много хора !

                  Коментар


                    #10
                    Аве килер ти си като някоя мивка по форумите !!!

                    Коментар


                      #11
                      Мнооооого кофти правопис..... нямам какво друго да кажа... като изключим отделна бройка постове, другите са пълна скръб... друго не ми направи особено впечатление . Иначе останалото е весело
                      оф като стана на 18 има 4 години :Д още съм си намислил една кола ама дали кинти ще има . та колата е Opel Astra GSI двигателя е 2.0 150 коня . Тунинг който съм намисли :Д 1.смяна на ауспуха с по-широк за поиче коне2.Набавяне на ECU и3.Интериора олекотяване маха се всичко без предните 2 седалки и предното табло :Д
                      Ама как намирисва на това... http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%...%D0%BB%D1%84_2

                      Коментар


                        #12
                        Rakio написа:
                        Аве килер ти си като някоя мивка по форумите !!!
                        това пък какво трябва да значи ? :D че е някаква обида - ясно, ама какво ли имаш предвид :D

                        Коментар

                        Working...
                        X