Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трус тази сутрин.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Дам, усетих го и аз! http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=243405
    Space Star 1.9 DID

    Коментар


      #17
      Споко, живи сме още!
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #18
        Абе друсна си, аз таман спях на втория етаж на къщата и аха таман да кажа на жената да не подскача по леглото и гледам тя станала вече и отишла на долния етаж, където нищо не се усетило...интересно, гледам после дъртите комшиики излезли по нощници и лаят на улицата
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #19
          Чух на двора кучетата ми зверски да лаят и беснеят. И си викам сега ще стана да видя какво става. Тъкмо се надигам и яко разлюля. Жена ми се надига, поглежда часовника и ми вика... добре де по тихо неможа ли да станеш. И после полунадигнала се се ослушва и вика... какво става навън. Викам земетресение. Огледа се, ослуша се и пак полегна. И аз де, то минало вече, закакво да ставам. Ама разлюля хоризонтално много диво :D
          Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

          Коментар


            #20
            хаха аз по това време бях в Добрич в банята нищичко не съм усетил и по-добре че при последния земетръс който усетих бях в една панелка на 4-ти етаж и направо полудях гардероба почти се беше обърнал...
            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

            Коментар

            Working...
            X